STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA V Bieg Trzeźwości - Brzoza - 2014-09-20

LISTA STARTOWA V Bieg Trzeźwości
Brzoza - 2014-09-20

REJESTRACJA - V Bieg Trzeźwości


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (bieg 10km)
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
11HOLICZKO MIROSŁAW1966BYDGOSZCZJW 1515 BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegTak
12GLINIECKI RADOSŁAW1985BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
13REMUS SANDRA1995BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
14BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolskaNieMBiegTak
15BRZOZOWSKI PIOTR1992BRZOZAPolskaNieLBiegTak
16KWIATKOWSKI DAMIAN1992RAKOWIECPolskaNieLBiegTak
17CICHOŃSKA- BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZPolskaTakBazakSBiegTak
18BAZAK CEZARY1966BYDGOSZCZCDIS SZPolskaTakBazakLBiegTak
19ŻARON SLAWOMIR1961BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieZARONMBiegTak
20GADOMSKA MARIA 1952BYDGOSZCZBBL/ZBN BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
21BOINSKI SEBASTIAN1978BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
22ŻAROŃ MACIEJ1983BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieŻarońLBiegTak
23SIKORA ARTUR1971BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaNieLBiegTak
24BOROWIAK RYSZARD1974OLIMPINPolskaNieXLBiegTak
25GÓRSKA DANUTA1968SICIENKOPolskaNieSBiegTak
26NAPIERAŁA LESZEK1972ŁABISZYNPolskaNieMBiegTak
27SALITA LECH1960GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaNieMBiegTak
28KURKOWSKA MAGDALENA1991CHEŁMŻAPolskaNieSBiegTak
29STYSIAK GRZEGORZ1970BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
30OBDERKO JAN1996BYDGOSZCZPolskaNieDopierałaMBiegTak
31NATAŃSKI DAWID1991BRODNICAPolskaNieMBiegTak
32PIOTROWSKI DARIUSZ1973BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
33SONDAJ JAREK1974BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
34ANTOSZEWSKI ŁUKASZ1986BYDGOSZCZPolskaTakLBiegTak
35RAKOWSKI PAWEŁ1978BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakRakowscyLBiegTak
36KARWASZ ANDRZEJ1978PAKOŚĆSTART PAKOŚĆPolskaNieXLBiegTak
37CZEPEK ALEKSANDER1957BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
38GRABOWSKA ANNA1988SZUBINPolskaNieMBiegTak
39KĘDZIERSKA MAŁGORZATA1990ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegTak
40ROCHOWIAK PRZEMYSŁAW 1984INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaTakMBiegTak
41OKRASKA MARCIN 1975PRZYŁĘKIPolskaNieMBiegTak
42DUDZIAK TOMASZ1982BYDGOSZCZPolskaNieDudziakMBiegTak
43DUDZIAK NATALIA1982BYDGOSZCZPolskaNieDudziakMBiegTak
44WIWATOWSKI MICHAŁ1979PRZYŁĘKIPolskaNieLBiegTak
45ZNANIECKI WOJCIECH1982BYDGOSZCZPolskaNieZnanieccyLBiegTak
46JUSZCZAK MONIKA1993BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
47ZANIEWSKI KONRAD1992BRZOZAPolskaNieXLBiegTak
48POPOWSKI ZBIGNIEW1955BYDGOSZCZBBR BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
49POPOWSKA BARBARA1955BYDGOSZCZBBR BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
50MARCINKOWSKA JADWIGA1970TORUŃPolskaNieMBiegTak
51MARCINKOWSKI PIOTR1968TORUŃPolskaNieXLBiegTak
52GĄSIOROWSKI ROBERT1971BYDGOSZCZBBR Z BIEGIEM NATURYPolskaNieLBiegTak
53SZWEDO PIOTR1975CZERNIKOWOPolskaNieMBiegTak
54MURAWSKI KRZYSZTOF1978GNIEWKOWONIEZRZESZONYPolskaNieMBiegTak
55WARDEŃSKA MARTA1989INOWROCŁAWPolskaNieSBiegTak
56PARUCKI ZBIGNIEW1958BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
57KULIŃSKA KATARZYNA1985BYDGOSZCZWWW.MALEJUDO.PLPolskaNieMBiegTak
58WOJTYSIAK SZYMON1992BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieMBiegTak
59TUCZYŃSKI SYLWESTER1992BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieMBiegTak
60BASIŃSKI ŁUKASZ1992INOWROCŁAWPolskaNieMBiegTak
61GARBIN MICHAŁ1989BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
62MIROWSKI MARIUSZ1971PRZYŁĘKIPolskaNieLBiegTak
63ZAWORSKA EWA1975BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
64KOŚCIELAK MACIEJ1978BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegTak
65DEPTUŁA GRZEGORZ1979OSIELSKOPolskaNieLBiegTak
66KRYSKE MARIUSZ1982BIAŁE BŁOTA4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieKryskeMBiegTak
67GRALIK KACPER1996BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieMBiegTak
68GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZKLUB ŁAPKAPolskaTakGrapatynLBiegTak
69LEWICKI ARTUR1972BYDGOSZCZLEGE ARTISPolskaNieMBiegTak
70ZIELIŃSKI PAWEŁ1979BYDGOSZCZ*PolskaNieMBiegTak
71SZUDROWICZ  JAROSŁAW 1979PRZYŁĘKIPolskaNieMBiegTak
72GŻYL MIKOŁAJ1983BYDGOSZCZ'EXODUS' TEAMPolskaNieMBiegTak
73ŻYCHOWSKI RAFAŁ1984ZALESIEPolskaNieBiegTak
74WARYLEWSKI DARIUSZ1974ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICE/ GALA24.PL TEAMPolskaNieMBiegTak
75ŁUCZAK PAWEŁ1969BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
76KULIŃSKI MATEUSZ1984BYDGOSZCZWWW.MALEJUDO.PLPolskaNieLBiegTak
77KACZMARCZYK HANNA1984BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
78DOBROWOLSKI SŁAWOMIR1975BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXXLBiegTak
79NOWAK PRZEMYSŁAW1985NOWA WIEŚ WIELKAKABEL TEAMPolskaNieMBiegTak
80SZAL MAREK1957PRZYŁĘKIPolskaNieSzalXLBiegTak
81WISNIEWSKI MARIUSZ1978BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
82ZIELINSKI ADAM1967BRZOZAPolskaNieLBiegTak
83KRAJDA PIOTR1976ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICE/BBL BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
84BERNACIAK NORBERT1970NOWA WIEŚ WIELKAPolskaTakBiegTak
85LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ1942WŁOCŁAWEKPolskaNieMBiegTak
86ZAKRZEWSKA AGNIESZKA1991TUCHOLAPolskaNieLBiegTak
87NISZCZOTA KAROL1973BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
88BARCZAK TOMASZ1986INOWROCŁAWPolskaNieBarczakLBiegTak
89ZUPA MARTYNA1996BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieZUPASBiegTak
90ZUPA WOJCIECH 1962BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieZupaLBiegTak
91KALIŃSKI PRZEMYSŁAW1982WARSZAWABORPolskaTakMBiegTak
92KOŻUCHOWSKA KATARZYNA1967BYDGOSZCZBBR ZBNPolskaNieSBiegTak
93LEWANDOWSKI RAFAŁ1979BYDGOSZCZB4SPORT.PLPolskaNieMBiegTak
94MOŚ RAFAŁ1978BYDGOSZCZB4SPORT.PLPolskaNieMBiegTak
95SUCHOMSKA BEATA1976ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaNieSUCHOMSCYMBiegTak
96SUCHOMSKI MAREK1975ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaNieSUCHOMSCYXLBiegTak
97HAREMZA MARIUSZ 1974KOBYLARNIAKOBYLARNIAPolskaNieXLBiegTak
98WODEJKO ARTUR1976SOLEC KUJAWSKITURBOBOYPolskaNieMBiegTak
99PILACHOWSKI MARIUSZ1982BYDGOSZCZPolskaTakLBiegTak
100WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1966OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieWisniewski Zbigniew i MikołajXLBiegTak
101WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW1978BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
102JAGIELLO WALDEMAR1976BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
103JÓŹWIAK MAREK1964BORÓWNOBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
104BONALSKA MAGDALENA1980BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
105CZAJKOWSKI PIOTR1961TORUNPolskaNieLBiegTak
106STEMPNIAK KRZYSZTOF1971INOWROCŁAWPolskaNieStempniakXLBiegTak
107LOTA MARCIN1978OSÓWIECLOTKIPolskaNieLBiegTak
108LOTA ALEKSANDRA1983OSÓWIECLOTKIPolskaNieSBiegTak
109PIERZYŃSKI JAN1977NAKŁO NAD NOTECIĄPolskaNieMBiegTak
110FRYCKOWSKI ADAM1966OLIMPINPolskaNieFryckowskiMBiegTak
111FRYCKOWSKI OSKAR1989OLIMPINPolskaNieFryckowskiXLBiegTak
112BIAŁOUS KRZYSZTOF1960BYDGOSZCZBRAKPolskaNieLBiegTak
113DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA1963TORUŃPolskaNieSBiegTak
114GAJZLER JERZY1951BYDGOSZCZBARTODZIEJEPolskaNieXLBiegTak
115NAWROCKI MARIUSZ1982INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaNieNAWROCCYSBiegTak
116NAWROCKA SYLWIA1989INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaNieNAWROCCYSBiegTak
117MEYER ŁUKASZ1983BYDGOSZCZMIŚKI HARIBOPolskaNieLBiegTak
118STEMPNIAK ANNA1970INOWROCŁAWPolskaNieStempniakMBiegTak
119JASZCZ TOMASZ1968JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNieLBiegTak
120MAKOWSKA JUSTYNA1978BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
121PYTLARZ WALDEMAR1963PIŁA4RUN TEAM PIŁAPolskaNieMBiegTak
122PARUCKI PAWEŁ1989BYDGOSZCZSTUDENTPolskaNieMBiegTak
123KOSAK GŁÓWCZEWSKA MARTA1986BRUSYPolskaNieSBiegTak
124ŻABIŃSKI RADOSŁAW1986WŁOCŁAWEKANWIL TEAMPolskaNieXLBiegTak
125GAJEK AGNIESZKA1979BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
126GRYCZKA PIOTR1964BRZOZAPolskaNieLBiegTak
127SZCZEPANIAK TOMASZ1966STRZELNOPolskaNieLBiegTak
128SZYMAŃSKI RYSZARD1970DĄBRÓWKASPORT I REKREACJA MOGILNOPolskaNieMBiegTak
129KOSIŃSKI ROBERT1982PAKOŚĆPolskaNieXLBiegTak
130KOSIŃSKA JOANNA1981PAKOŚĆPolskaNieKosińscyMBiegTak
131KUTYŁA KRZYSZTOF1972BYDGOSZCZVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
132KUTA KRYSTYNA1967SEROCKLUKS SEROCKPolskaNieKUTASBiegTak
133PASZKIET REMIGIUSZ1978BARCINBARCIN BIEGAPolskaNieMBiegTak
134RODA JAROSŁAW1986TUCHOLAPolskaNieXLBiegTak
135RODA SŁAWOMIR1988TUCHOLAOŻW BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegTak
136RODA IWONA1991IWIECPolskaNieLBiegTak
137CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN1950ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieLBiegTak
138MIELCAREK JĘDRZEJ1993OLIMPINPolskaNieMielcarekMBiegTak
139SZAL ALEKSANDRA1985POZNAŃPolskaNieSzalSBiegTak
140BARCZAK KATARZYNA1986INOWROCŁAWPolskaNieBarczakSBiegTak
141RYBAK MARIUSZ1970BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
142MEYER MAREK1969BYDGOSZCZBBR ZBN BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
143STEFANOWICZ ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
144RAUT WIESŁAW1948BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
145SIÓŁKOWSKI WIESŁAW1955ELBLĄGPAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ELBLĄGPolskaTakLBiegTak
146CZAJA PAULINA1994TORUŃMKL TORUŃ / AZS UAM POZNAŃPolskaNieSBiegTak
147KULKA MAGDALENA1989BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
148MIKOŁAJCZYK PIOTR1971PRZYŁĘKINIEPolskaNieNieLBiegTak
149GACZKOWSKI ROBERT1975ŻNINŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992PolskaNieSBiegTak
150SIKORA ANTONI1949GĄSAWAŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992PolskaNieSBiegTak
151WOŹNIAK MONIKA1985BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
152GURNA WIKTORIA1986BYDGOSZCZPolskaNieGurnaMBiegTak
153KARPIŃSKI DANIEL1978KOBYLARNIAPolskaNieXLBiegTak
154CZARNECKI PIOTR1979BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieCzarneccyXLBiegTak
155SŁUPSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
156KOCHAŃSKI ROMAN1974KORONOWOPolskaNieKochańscyLBiegTak
157KOCHAŃSKI MATEUSZ1995KORONOWOPolskaNieKochańscyLBiegTak
158GURNA JOLANTA1965BYDGOSZCZSIR START / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOPolskaNieGurnaSBiegTak
159TRZCIŃSKI FRANCISZEK1965CHEŁMNOSIR START / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOPolskaTakTrzcińskiXLBiegTak
160KĘDZIERSKI RAFAŁ1977BYDGOSZCZDE-STRESSPolskaNieSBiegTak
161KAMIŃSKI ARTUR1980JAJKOWICEBORPolskaTakMBiegTak
162CZARNECKI GRZEGORZ1982BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieCzarneccyLBiegTak
163KLIMEK PRZEMYSŁAW1993BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
164ZNANIECKI MICHAŁ1971INOWROCŁAWPolskaNieZnanieccyLBiegTak
165CIBOROWSKI BARTŁOMIEJ1979BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
166KRYSKE BARTOSZ1985BIAŁE BLOTA4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaTakKRYSKEMBiegTak
167GANCKOWSKI PIOTR1963BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
168KULKA MAREK1960BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
169KOZŁOWSKI MIREK1964BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
170ŻARKOWSKI KRZYSZTOF1970BYDGOSZCZKABEL TEAMPolskaNieXLBiegTak
171ŻARKOWSKA ALEKSANDRA1972BYDGOSZCZKABEL TEAMPolskaNieMBiegTak
172NAGÓRSKA ELŻBIETA1975ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegTak
173KALA MICHAŁ1984ŁABISZYNPolskaNieXLBiegTak
174HOC MAREK1978BYDGOSZCZLEGE ARTISPolskaNieMBiegTak
175URBAŃSKA EMILIA1979ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegTak
176HOLOWNIA WOCIECH1957BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
177WICZKOWSKI GABRIEL 1968WŁOCŁAWEKWKB PLAS-MIX MARATOŃCZYKPolskaNieWICZKOWSCYLBiegTak
178WICZKOWSKA JOLANTA1972WŁOCŁAWEKWKB PLAST-MIX MARATOŃCZYKPolskaNieWICZKOWSCYMBiegTak
179PERESIAK ANNA1959SOLEC KUJAWSKIBBL BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
180CYL DAWID1980BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
181KĄCKI PIOTR1967WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPolskaNieXLBiegTak
182HORODYSKI MACIEJ1955WŁOCŁAWEKPolskaNieHORODYSCYLBiegTak
183HORODYSKI PIOTR1984BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieHORODYSCYMBiegTak
184ŚWIĄTKOWSKA PAULINA1989KORONOWOPolskaNieSBiegTak
185PIEKARSKI AREK1981BYDGOSZCZPolskaNieXXLBiegTak
186NIEDBALSKI GRZEGORZ1958BYDGOSZCZBBR ZBNPolskaNieMBiegTak
187STROMCZYŃSKI WIESŁAW1958BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
188KOTOWSKA OLGA1993GDYNIA-PolskaNieMBiegTak
189BALCERZAK MARCIN1973DĄBROWAJW 3293 POWIDZPolskaTakXLBiegTak
190GŁOGOWSKI KRZYSZTOF1977KORONOWOPolskaNieLBiegTak
191LIBERA ARKADIUSZ1966BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
192DOMŻALSKI MAREK1968ŁOCHOWOPolskaNieLBiegTak
193WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃPolskaNieXLBiegTak
194PALKA ROBERT1978PRZYŁĘKIPolskaNieLBiegTak
195ZALEWSKI PRZEMYSŁAW1978NOWA WIEŚ WIELKALOK POGRANICZNIKPolskaTakZALEWSkiXLBiegTak
196STACHOWIAK-ZALEWSKA JOANNA1980NOWA WIEŚ WIELKALOK POGRANICZNIKPolskaTakZALEWSkiSBiegTak
197KUBIK TOMASZ1982BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaTakMBiegTak
198RAKOWSKI PIOTR1954BYDGOSZCZPolskaTakRakowskiXLBiegTak
199MAŁECKI JAKUB1979BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
200GÓRSKI JACEK1964BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
201KWIATKOWSKA ELŻBIETA 1970BYDGOSZCZPolskaNieGierszewscySBiegTak
202BARTNICKA ANETTA1974ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieMBiegTak
203WYŻLIC MAREK1954TORUŃPolskaNieXLBiegTak
204SKWERES NATALIA1987ŁABISZYNPolskaNieLBiegTak
205PLICHCIŃSKI KRZYSZTOF1977BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegTak
206BEMBNISTA MARCIN1981NAKŁO NAD NOTECIĄPolskaTakMBiegTak
207KRAKOWSKI WŁODZIMIERZ1980BYDGOSZCZPolskaNieKrakowscyLBiegTak
208KRAKOWSKA MAJA1980BYDGOSZCZPolskaNieKrakowscySBiegTak
209MRÓZ ROBERT1974BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
210MOMOT KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
211ANGIEL WŁADYSŁAW1937BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
212MICHALIK ŁUKASZ1980BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
213BARAN MICHAŁ1995BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieBaranLBiegTak
214BARAN BRUNON1967BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieBaranXLBiegTak
215GRZEGORZEWSKI RAFAŁ1974NIEMCZBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
216WAWRZYNIAK DOMINIK1996WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieMBiegTak
217ANASZEWICZ MICHAŁ1985BYDGOSZCZBAZZZPolskaNieMBiegTak
218SAWICKA AGNIESZKA1990GOLUB-DOBRZYŃNIEZRZESZONAPolskaNieSBiegTak
219WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃNIEZRZESZONYPolskaNieLBiegTak
220RYBAK DANIEL1983BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
221ŁONIEWSKI MICHAŁ1985INOWROCŁAWPolskaNieMBiegTak
222PAKULSKI RAFAŁ1971BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
223MICIUŁA ZBIGNIEW1959ŚWIDNICAPolskaNieXXLBiegTak
224RYBAK KRZYSZTOF1956BYDGOSZCZDOCENT FELGA TEAMPolskaNieLBiegTak
225ZBOIŃSKI FILIP1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
226GLASNER RAFAŁ1976BYDGOSZCZWEEKENDOWY BIEGACZPolskaNieLBiegTak
227APPEL OSKAR1998BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieAPPELLBiegTak
228SZYMAŃSKI PIOTR1960TORUŃTRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaNienieMBiegTak
229SZNABEL ALINA1955PIŁA4 RUN TEAM PIŁAPolskaNieSBiegTak
230WONIAKOWSKI CZESŁAW1958BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
231DOMAN JANUSZ1953BRZOZAUKS SZABLA BRZOZAPolskaNieLBiegTak
232KWARCZEWSKI MIROSŁAW1979BYDGOSZCZKUJAWSKO POMORSKI TEAMPolskaNieMBiegTak
233STRUGALSKI MARIUSZ1974GDAŃSKPolskaNieMBiegTak
234STEFAŃSKI ANDRZEJ1962ELBLAGMARATOŃCZYK - ELBLĄGPolskaTakLBiegTak
235WIŚNIEWSKA ELŻBIETA1966OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
236WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ1998BRZOZA-OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieWiśniewscyMBiegTak
237WOLENTARSKA ALICJA1966OLIMPINPolskaNieMBiegTak
238WOLENTARSKI ROMAN1965OLIMPINPolskaNieLBiegTak
239STASIŃSKI ADAM1971MINIKOWOPolskaNieLBiegTak
240GROCHOWIAK KAROLINA1984BARCINPolskaNieMBiegTak
241GROCHOWIAK PIOTR1981BARCINPolskaNieSBiegTak
242BARTNICKI WOJCIECH1968ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieMBiegTak
243GAPSKI ZBIGNIEW1953STAROGARD GDAŃSKIPolskaNieSBiegTak
244ZAJĄKAŁA ADAM1976CZARNOWOPolskaNieXXLBiegTak
245MELLER KRZYSZTOF1983MOGILNOPolskaNieXLBiegTak
246KRÓL RAFAŁ1983BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieXLBiegTak
247MELLER JAROSŁAW1993GĘBICEPolskaNieMBiegTak
248BRAMOWICZ JACEK1984GDAŃSKPolskaNieMBiegTak
249SZYCHOWSKI JAROSŁAW1987WIERZCHUCICETKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSzychowscySBiegTak
250CZELIŃSKI LESZEK1964KORONOWOPolskaNieXLBiegTak
251SZAŁKOWSKI MICHAŁ1981KORONOWOURZĄD MIEJSKI W KORONOWIEPolskaNieMBiegTak
252KUJAWA PIOTR1970BYDGOSZCZZBN BBR BYDGOSZCZPolskaNieKujawaLBiegTak
253ŁUGOWSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZBIL BIEGAPolskaNieŁugowskiXLBiegTak
254LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃPolskaNieLBiegTak
255SZEWCZAK JACEK1980GRUDZIĄDZCSLOGPolskaTakLBiegTak
256KRZEMIEŃ JOANNA1985BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
257SZTEJKA JOLANTA1978BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
258WIEJAK PIOTR1988WARSZAWA-PolskaNieLBiegTak
259RZEPECKI ANDRZEJ1964BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
260MACIEJEWSKI MICHAŁ1982BYDGOSZCZBIL BIEGAPolskaNieLBiegTak
261LUTOWSKI WOJCIECH1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
262WOŹNIAKOWSKA AGATA1984BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
263OCZKOWSKI ŁUKASZ1981BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
264RUPIŃSKI TOMASZ1973BYDGOSZCZBIEGAM BO LUBIĘPolskaNieRupińscyLBiegTak
265RYŚNIK DARIUSZ1973BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
266KOT KATARZYNA1993INOWROCŁAWPolskaNieMBiegTak
267ORŁOWSKI JANUSZ1969BYDGOSZCZBBL & BBR BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
268JANKOWSKI TOMASZ1966BYDGOSZCZJANKES TEAMPolskaNieJankowskiXLBiegTak
269JANKOWSKI KACPER1994BYDGOSZCZJANKES TEAMPolskaNieJankowskiLBiegTak
270JANKOWSKI MACIEJ1998BYDGOSZCZPolskaNieJankowskiLBiegTak
271SYNAKIEWICZ MARCIN1982BRZOZAPolskaNieSynakiewiczLBiegTak
272WALKUSZ MAREK1966BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
273WARDEŃSKI MACIEJ1993INOWROCŁAWWSOWLPolskaTakXLBiegTak
274KMIECIAK ROBERT1981TORUŃPIEKARNIA PIEKUŚPolskaNieMBiegTak
275BRZYKCY KAROLINA1986WTELNOPolskaNieMBiegTak
276NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
277RAJS ARKADIUSZ1970OSIELSKOPolskaNieXXLBiegTak
278RAJS MICHAŁ1998OSIELSKOPolskaNieRajsXLBiegTak
279PODKÓWKA ZBIGNIEW1960BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
280KUBIAK RAFAŁ1973SOLEC KUJAWSKIPolskaNieLBiegTak
281GRYCZKA ANDRZEJ1959WAŁCZPolskaNieXLBiegTak
282KOJRO MACIEJ1973BYDGOSZCZKOJRO 4 TEAMPolskaNieMBiegTak
283LISOWSKI MATEUSZ1991SŁUPSKNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieXLBiegTak
284KUDŁA KRZYSZTOF1954BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolskaNieLBiegTak
285KRUPIŃSKI ANDRZEJ1965NAKŁO NADS NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIIEGACZAPolskaNieKrupińscy z Nakła nad NoteciąXLBiegTak
286KRUPIŃSKA JOWITA1991NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieKrupińscy z Nakła nad NoteciąSBiegTak
287KRUPIŃSKA LILIANNA1992NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieKrupińscy z Nakła nad NoteciąMBiegTak
288TARASKA MARCIN1978BARCINPolskaNieLBiegTak
289KLOSKOWSKI ADAM1986CHOJNICEIWSP SZ BYDGOSZCZPolskaTakLBiegTak
290MARSZELSKA-FOSS DOROTA1981BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
291URBAŃSKA EWA1976BYDGOSZCZBBR ZBN BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
292KANIA MICHAŁ1984BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
293MALAK JOLANTA1974ŁOCHOWOPolskaNieMBiegTak
294KANIA DANIEL1979BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
295SZYCHOWSKA JUSTYNA1993WIERZCHUCUCETKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSzychowscySBiegTak
296WRÓBLEWSKA DAGMARA1980BYDGOSZCZELEKTRONIK BYDGOSZCZPolskaNieWRÓBLEWSKAMBiegTak
297GÓRSKA JOANNA1982BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
298SZCZUTKOWSKA JUSTYNA1966JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNieSzczutkowscySBiegTak
299RULEWSKI MICHAŁ1987BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (nordic walking 5km)
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
501MILACHOWSKA AGNIESZKA1983ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLNWTak
502OLSZEWSKA OLGA1987ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieMNWTak
503SZOT KRYSTYNA1965RADAWNICASBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLNWTak
504OLSZEWSKA BOŻENA1982ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieMNWTak
505BOROWIAK JUSTYNA1977OLIMPINPolskaNieKubackaLNWTak
506ROŻNIAKOWSKA MARLENA1979OLIMPINPolskaNieKubackaLNWTak
507DOPIERAŁA EWA1970BYDGOSZCZPolskaNieDopierałaLNWTak
508KUPER JUSTYNA1983BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
509KUPER MARIUSZ1982BYDGOSZCZPolskaNieXLNWTak
510KOŚCIELAK KAMILA1978BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
511GADASZEWSKA DOROTA1986PRZYŁĘKIPolskaTakXLNWTak
512WIŚNIEWSKA AGNIESZKA1976BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
513KUJAWSKA-MEYER KATARZYNA1983BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
514BONIECKA EWA1965BRZOZAPolskaNieLNWTak
515GOZIMIRSKI ANDRZEJ1954BYDGOSZCZROWEROWABRZOZAPolskaNieMNWTak
516CHMIELEWSKI JAN1955TORUŃPolskaTakLNWTak
517STYSIAK MONIKA1970BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
518LEWICKA AGNIESZKA1972BYDGOSZCZPolskaNieLewiccySNWTak
519PAKULSKA DOROTA1973BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
520APPEL TOMASZ1969BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieAPPELXLNWTak
521APPEL JERZY1946BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieAppel JERZY TOMASZLNWTak
522STANEK MAŁGORZATA1981BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
523KOCH PIOTR1962MOGILNOSPORT I RKREACJA MOGILNOPolskaNieLNWTak
524KAMINSKI MARIUSZ1971OSÓWIECPolskaNieLNWTak
525KAMINSKA MAŁGORZATA1973OSÓWIECPolskaNieMNWTak
526WIŚNIEWSKA EWA1971BRZOZAPolskaNieLNWTak
527OLSZAR BARBARA1961BYDGOSZCZLOTKIPolskaNieMNWTak
528RATAJCZAK DANUTA1949GNIEWKOWOPolskaNieRATAJCZAKMNWTak
529RATAJCZAK JERZY1944GNIEWKOWOPolskaNieRATAJCZAKLNWTak
530OSTASZ KATARZYNA1991PRZYŁĘKIPolskaNieLNWTak
531GUMIŃSKA ALEKSANDRA1990PRZYŁĘKIPolskaNieMNWTak
532KUBICKA RENATA1970NOWA WIEŚ WIELKAPolskaNieXLNWTak
533KOCH BARBARA1966MOGILNOPolskaNieLNWTak
534SŁOMIŃSKA LUCYNA1971BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
535SIEKIERKA MONIKA1976BYDGOSZCZPolskaNieXXLNWTak
536SIEKIERKA SYLWIA1981BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
537GRENDA-JASTRZEMBSKA ANNA1977BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
538GAWEŁ MAGDALENA1976BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
539KOŁCON ANETA1983BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
1ANTCZAK-KRETKOWSKA MARIA1958WRZEŚNIA-PolskaNie-MNWBrak
2APANASIEWICZ BARTOSZ1978BYDGOSZCZCENTRUMPolskaNieMBiegBrak
3BESKA DANIEL1998CHEŁMNO NAD WISŁĄUKS TARPAN CHEŁMNOPolskaNieMNWBrak
4BIAŁKOWSKA MAGDALENA 1977NAKŁO-PATEREKNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaTakBIAŁKOWSCYLBiegBrak
5BIAŁKOWSKI TOMASZ1979NAKŁO-PATEREKNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieBIAŁKOWSCYLBiegBrak
6BIESIADA TOMASZ1975BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieBiesiadaXXLBiegBrak
7BORDON KRZYSZTOF1990SŁUPSKBIEGACZE.COMPolskaNieLBiegBrak
8BOSIACKI MATEUSZ1993BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
9BRUKWICKA MAŁGORZATA1990SICIENKOPolskaNieLNWBrak
10BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolskaNieLBiegBrak
11CEGIELSKI MACIEJ1975ŚWIEKATOWOODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegBrak
12CHLEBOSZ SŁAWOMIR1976SOLEC KUJAWSKIPolskaNieMBiegBrak
13CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN1950ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieLBiegBrak
14CIEŚLIK PAWEŁ1969BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegBrak
15CZELIŃSKI FILIP1987KORONOWOPolskaNieLBiegBrak
16CZERWIŃSKA REGINA1959ELBLĄGMERITUM BANK I PARTNERZYPolskaNieCzerwińskiSBiegBrak
17CZERWIŃSKI ADAM1957ELBLĄGMERITUM BANK I PARTNERZYPolskaTakCzerwińskiMBiegBrak
18CZĘSTOCHOWSKA ILONA1975PAKOSCAMATORPolskaNieSBiegBrak
19CZĘSZ ELŻBIETA1976ZAMOŚĆPolskaNieSBiegBrak
20CZĘSZ WALDEMAR1974ZAMOŚĆPolskaNieLBiegBrak
21CZYŻEWSKI SEBASTIAN1976BYDGOSZCZPolskaNieCzyżewskiMBiegBrak
22DĘBSKI WŁODZIMIERZ1973BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegBrak
23DZIEKAN WOJCIECH1979BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
24FLAK JÓZEF1945POLICEPolskaNieXLNWBrak
25GABRYSZAK MAREK 1957TORUNBETTY ACCOUNT SERVICE GMBHPolskaNieLBiegBrak
26GĄSIEWICZ JAROSŁAW1974TORUŃZUZIA TEAMPolskaNieXXLBiegBrak
27GIERSZEWSKA GRAŻYNA1970BYDGOSZCZPolskaNieGierszewscySBiegBrak
28GŁOWSKI  ALEKSANDER 1975KOBYLARNIAKOBYLARNIAPolskaNieXLBiegBrak
29GŁOWSKI KAROL1996KOBYLARNIAKOBYLARNIAPolskaNieXLBiegBrak
30GMEREK RADOSŁAW1971BYDGOSZCZPolskaNieXLNWBrak
31GMYS TOMASZ1983BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
32GOLINOWSKI DAREK1973KOBYLARNIAPolskaNieXLBiegBrak
33GOŁĘBIEWSKI JERZY1967ZIELONKAPolskaNieLBiegBrak
34GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF1967ŚWIECIEPolskaNieMBiegBrak
35GÓRECKI ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
36GÓRSKI ANTONI1948LĘBORKLĘBORKPolskaNieMBiegBrak
37GRABOWSKA JOANNA1975TORUŃKM UMK TORUŃ/IRON HELPPolskaNieSBiegBrak
38GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaTakLBiegBrak
39GRZELCZAK MARTA1983BYDGOSZCZWSG BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
40GURNA WIKTORISA1986BYDGOSZCZSIR START / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOPolskaNieGurnaMBiegBrak
41GZELLA JUSTYNA1972BYDGOSZCZPolskaNieSNWBrak
42HĘŚ LESZEK1987GNIEZNOVELUX GNIEZNOPolskaNieLBiegBrak
43JAKUBOWSKA PAULINA1987LUBIEWOBIL BIEGAPolskaNieSBiegBrak
44JANCZARSKI MARCIN1980TORUŃBBL TORUŃ / KM UMKPolskaNieJanczarscyMBiegBrak
45JANUSZEWSKA NATALIA1998BIAŁE BŁOTAPolskaNieMBiegBrak
46JEDLIŃSKI JANUSZ1968OSIELSKOBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegBrak
47JENCZEWSKI SZYMON1991CIECHOCINPolskaNieMBiegBrak
48JĘDRAL JANUSZ1974JEŻEWORUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaTakMBiegBrak
49JĘDRZEJCZYK MIKOŁAJ1970WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieLBiegBrak
50JOACHIMIAK KINGA1987MROCZAPolskaNieSBiegBrak
51KALINOWSKI WOJCIECH1963TORUŃJAPAN PROMOTION TEAMPolskaNieXLBiegBrak
52KAŁDOWSKI KAMIL1981TORUŃPolskaNieLBiegBrak
53KAMIŃSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
54KANARKOWSKI STANISŁAW1962CZARNOWOPolskaNieMBiegBrak
55KASPEROWICZ JACEK1977BYDGOSZCZJW 1515PolskaTakMBiegBrak
56KASPEROWICZ JACEK1977BYDGOSZCZJW 1515PolskaTakMBiegBrak
57KAŹMIERSKI MIROSŁAW1969KOŁODZIEJEWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTakMBiegBrak
58KĘPIŃSKA KATARZYNA1976PRZYŁĘKIBRZOZA BIEGAPolskaNieSBiegBrak
59KLIMEK PAWEŁ1990BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
60KLIMKIEWICZ TOMASZ1981LESZNOODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegBrak
61KMIECIAK ROBERT19812BPIEKARNIA PIEKUŚPolskaNieMBiegBrak
62KMIECIAK ROBERT1981TORUŃPIEKARNIA PIEKUŚPolskaNieLBiegBrak
63KOCH BARTOSZ1998MOGILNOPolskaNieLNWBrak
64KOCHAŃSKA MAGDALENA1998KORONOWOPolskaNieKochańscySBiegBrak
65KOŁODZIEJ JAN1995BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieKołodziejeMBiegBrak
66KONICKA MARTYNA1986BYDGOSZCZPolskaNieXXLBiegBrak
67KORENKOWSKI JANUSZ1973GDYNIAPolskaNieLBiegBrak
68KOSIŃSKI ROBERT1982PAKOŚĆPolskaNieKosińscyXXLBiegBrak
69KOWALSKA ANGELIKA1981PRZYŁĘKIBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegBrak
70KRETKOWSKI WALDEMAR1959WRZEŚNIAPolskaNieLNWBrak
71KRUCZKOWSKI PIOTR1965NIEMCZTRI-SPORT NIEMCZPolskaNieMBiegBrak
72KUBACKI PAWEŁ1973OLIMPINSZWAGRYPolskaNieLBiegBrak
73KUGACZ ANETA1978BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
74KUJAWSKA-MEYER KATARZYNA1986BYDGOSZCZPolskaNieMNWBrak
75KULIŃSKI MATEUSZ1984BYDGOSZCZWWW.MALEJUDO.PLPolskaNieSBiegBrak
76KUTA - PACZKOWSKA PATRYCJA1992SEROCKRUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaNieKutaSBiegBrak
77KUTA-PACZKOWSKA PATRYCJA1992SEROCKLUKS SEROCKPolskaNieKutaSBiegBrak
78KUTRZUBA JOANNA1990INOWROCŁAWPolskaNieSNWBrak
79KUZIEL KAROL1992BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
80KUŹMA WOJCIECH1966BYDGOSZCZPolskaNieKlimekMBiegBrak
81LENC JANUSZ1953BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
82LEWANDOWSKI TOMASZ1981BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegBrak
83LEWICKA ANTONINA1996BYDGOSZCZPolskaNieLewiccySNWBrak
84LEWICKA JULIA1996BYDGOSZCZPolskaNieLewiccySNWBrak
85LIPSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZALLIANZ RUNNING TEAM BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
86LIPSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZALLIANZ RUNNING TEAM BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
87LISEWSKI PIOTR1963BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
88LUZAK MIROSŁAW1961BYDGOSZCZMWIKPolskaNieLUZAKXLBiegBrak
89MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakSBiegBrak
90MARIUSZ STRUGALSKI1974GDAŃSKPolskaNieMBiegBrak
91MARUT RYSZARD1950BYDGOSZCZPolskaNienieXLBiegBrak
92MELLER JAROSŁAW1993GĘBICEPolskaNieMBiegBrak
93MEYER ŁUKASZ198390PolskaNieLBiegBrak
94MICHALEWSKI BARTOSZ1977BYDGOSZCZDOCENT FELGA TEAMPolskaNieMBiegBrak
95MILERSKI ADAM1991BIELSKO-BIAŁAPolskaNieMBiegBrak
96MILEWSKI CEZARY1981GRUDZIĄDZCSLOGPolskaTakLBiegBrak
97MILEWSKI ZBIGNIEW1970BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
98MOROSZCZAK BOGUMIŁ1974BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieMOROSZCZAKXLBiegBrak
99MOROSZCZAK DOMINIKA1981BYDGOSZCZBŁĘKITNY DELFINPolskaNieMOROSZCZAKMBiegBrak
100MROZEK GLISZCZYŃSKI KAROL1989CHOJNICEODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegBrak
101NALEWALSKI PAWEŁ1976MOGILNOPolskaNieLBiegBrak
102NAWROCKA SYLWIA1989INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaNieNAWROCCYSBiegBrak
103NITKA IRENEUSZ1973NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZA-SW POTULICEPolskaTakLBiegBrak
104NITKA ŁUKASZ1982POTULICEPolskaTakXLBiegBrak
105NIZIOŁ MARCIN1984INOWROCŁAWPolskaTakXLBiegBrak
106NOWAK RAFAŁ1986BIAŁE BŁOTA -PolskaNieMBiegBrak
107OBRĘBSKI GRZEGORZ1977BYDGOSZCZASSECOPolskaNieLBiegBrak
108OLSZEWSKI PAWEŁ1980BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
109OSIECKI GRZEGORZ1951KISIELICEKB LECH RYPINPolskaNieLBiegBrak
110OSZUBSKI KAZIMIERZ1973BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
111PALICKI TOMASZ1978ŁOCHOWOPolskaNieLBiegBrak
112PAWŁOWSKI WALDEMAR1943ZAMOŚĆPolskaNieXLNWBrak
113PILECKI GUSTAW1946BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegBrak
114PLISZCZYŃSKA JOANNA1976UNISŁAWPolskaNieSBiegBrak
115PŁUCIENNIK GRZEGORZ1971JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNiePłuciennikLBiegBrak
116POPIELA MAKSYMILIAN1977BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
117RACIBORSKI GRZEGORZ1979BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
118RAKOWSKA EWA1980BYDGOSZCZPolskaNieRakowscySBiegBrak
119ROSIŃSKI MICHAŁ1985CHEŁMNO NAD WISŁĄUKS TARPAN CHEŁMNOPolskaTakLNWBrak
120RUPIŃSKA JUSTYNA1974BYDGOSZCZBIEGAM BO LUBIĘPolskaNieRupińscyLBiegBrak
121RZEKANOWSKI PAWEŁ1991BYDGOSZCZAZS UKW TKDPolskaNieLBiegBrak
122RZEPECKI BARTOSZ1998BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
123SAWICKA EWA1953GOLUB-DOBRZYŃNIEZRZESZONAPolskaNieLNWBrak
124SIUCHNIŃSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZASSECOPolskaNieSBiegBrak
125SIWEK KASIA1996JEŻEWORUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaNieSBiegBrak
126SOBOLEWSKA KAROLINA1990BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
127SPYCHALSKI WALDEMAR1970ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegBrak
128STAROŃ MONIKA1981BYDGOSZCZBIEGAM BO LUBIĘPolskaNieLBiegBrak
129STEFANOWICZ ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
130SWOBODA DANIEL1979BIAŁE BŁOTANAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaTakLBiegBrak
131SYNAKIEWICZ TOMASZ1981BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
132SZCZEPANOWSKA IWONA1977KORONOWOGIMNAZJUM KORONOWOPolskaNieMBiegBrak
133SZCZEPANOWSKI MACIEJ1973KORONOWO1 BLOG BYDGOSZCZPolskaTakMBiegBrak
134SZCZYGIELSKI ARKADIUSZ1974ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLBiegBrak
135SZERSZEŃ KAMIL1978BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegBrak
136ŚLOT MICHAŁ1974TORUŃBBC TORUŃPolskaNieLBiegBrak
137TOBOLSKI TOMASZ1972BYDGOSZCZRWT BYDGOSZCZPolskaTakLBiegBrak
138TOMECZEK RAFAŁ1973BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
139TRYBUCHOWICZ-ANASZEWICZ ANNA1987BYDGOSZCZBAZZPolskaNieAnaszewiczLBiegBrak
140TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ1992BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieLBiegBrak
141TYLUTKI RADOSŁAW1983BARCINASSECOPolskaNieXLBiegBrak
142URBAŃSKA EWA1976BYDGOSZCZTRISPACEPolskaNieSBiegBrak
143URYNOWICZ MAREK1983GRUDZIĄDZCSLOG GRUDZIĄDZPolskaTakLBiegBrak
144WALCZAK RAFAŁ1978ŁOCHOWOPolskaNieXLBiegBrak
145WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975JEŻEWOCSLOG GRUDZIĄDZPolskaTakSBiegBrak
146WARCZAK KATARZYNA1980BYDGOSZCZ-----------------PolskaNieSBiegBrak
147WILCZYŃSKA BEATA1992POZNAŃPolskaNieMNWBrak
148WILCZYŃSKI KRZYSZTOF1960POZNAŃPolskaNieXXLNWBrak
149WILLA ASTON1968POLSKAPolskaNieSBiegBrak
150WIŚNIEWSKI LESZEK1969BRZOZAPolskaNieXLBiegBrak
151WODA JANUSZ1973SZKOCJAPolskaNieNieXLBiegBrak
152WOŻNIAK DOROTA1981KOŁOFLORIAN CHOJNICEPolskaNiewozniak dorotaXLBiegBrak
153WOŻNIAK MAREK1961KOŁOFLORIAN CHOJNICEPolskaNiewozniak marekXLBiegBrak
154WOŻNIAK MAREK1961KOŁOFLORIAN CHOJNICEPolskaNiewozniak marekXLBiegBrak
155WÓJCIK-DĄBROWSKA MARTA1982TORUŃPolskaNieSBiegBrak
156WYKRZYKOWSKI ANDRZEJ 1954CHEŁMNOPolskaNieXLBiegBrak
157WYŻLIC MAREK1954TORUŃNIEZRZESZONYPolskaNieXLBiegBrak
158ZAGOŻDŻON WIOLETA1984SOLEC KUJAWSKIPolskaNieSBiegBrak
159ZAKURZEWSKI TOMASZ1974BRZOZAPolskaNieLBiegBrak
160ZIELINSKI JOZEF1953NAKŁONAKIELSKI.K.BPolskaNieLBiegBrak