STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA V Bieg Trzeźwości - Brzoza - 2014-09-20

LISTA STARTOWA V Bieg Trzeźwości
Brzoza - 2014-09-20

REJESTRACJA - V Bieg Trzeźwości


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (bieg 10km)
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
11HOLICZKO MIROSŁAW1966BYDGOSZCZJW 1515 BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegTak
12GLINIECKI RADOSŁAW1985BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
13REMUS SANDRA1995BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
14BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolskaNieMBiegTak
15BRZOZOWSKI PIOTR1992BRZOZAPolskaNieLBiegTak
16KWIATKOWSKI DAMIAN1992RAKOWIECPolskaNieLBiegTak
17CICHOŃSKA- BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZPolskaTakBazakSBiegTak
18BAZAK CEZARY1966BYDGOSZCZCDIS SZPolskaTakBazakLBiegTak
19ŻARON SLAWOMIR1961BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieZARONMBiegTak
20GADOMSKA MARIA 1952BYDGOSZCZBBL/ZBN BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
21BOINSKI SEBASTIAN1978BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
22ŻAROŃ MACIEJ1983BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieŻarońLBiegTak
23SIKORA ARTUR1971BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaNieLBiegTak
24BOROWIAK RYSZARD1974OLIMPINPolskaNieXLBiegTak
25GÓRSKA DANUTA1968SICIENKOPolskaNieSBiegTak
26NAPIERAŁA LESZEK1972ŁABISZYNPolskaNieMBiegTak
27SALITA LECH1960GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaNieMBiegTak
28KURKOWSKA MAGDALENA1991CHEŁMŻAPolskaNieSBiegTak
29STYSIAK GRZEGORZ1970BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
30OBDERKO JAN1996BYDGOSZCZPolskaNieDopierałaMBiegTak
31NATAŃSKI DAWID1991BRODNICAPolskaNieMBiegTak
32PIOTROWSKI DARIUSZ1973BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
33SONDAJ JAREK1974BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
34ANTOSZEWSKI ŁUKASZ1986BYDGOSZCZPolskaTakLBiegTak
35RAKOWSKI PAWEŁ1978BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakRakowscyLBiegTak
36KARWASZ ANDRZEJ1978PAKOŚĆSTART PAKOŚĆPolskaNieXLBiegTak
37CZEPEK ALEKSANDER1957BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
38GRABOWSKA ANNA1988SZUBINPolskaNieMBiegTak
39KĘDZIERSKA MAŁGORZATA1990ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegTak
40ROCHOWIAK PRZEMYSŁAW 1984INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaTakMBiegTak
41OKRASKA MARCIN 1975PRZYŁĘKIPolskaNieMBiegTak
42DUDZIAK TOMASZ1982BYDGOSZCZPolskaNieDudziakMBiegTak
43DUDZIAK NATALIA1982BYDGOSZCZPolskaNieDudziakMBiegTak
44WIWATOWSKI MICHAŁ1979PRZYŁĘKIPolskaNieLBiegTak
45ZNANIECKI WOJCIECH1982BYDGOSZCZPolskaNieZnanieccyLBiegTak
46JUSZCZAK MONIKA1993BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
47ZANIEWSKI KONRAD1992BRZOZAPolskaNieXLBiegTak
48POPOWSKI ZBIGNIEW1955BYDGOSZCZBBR BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
49POPOWSKA BARBARA1955BYDGOSZCZBBR BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
50MARCINKOWSKA JADWIGA1970TORUŃPolskaNieMBiegTak
51MARCINKOWSKI PIOTR1968TORUŃPolskaNieXLBiegTak
52GĄSIOROWSKI ROBERT1971BYDGOSZCZBBR Z BIEGIEM NATURYPolskaNieLBiegTak
53SZWEDO PIOTR1975CZERNIKOWOPolskaNieMBiegTak
54MURAWSKI KRZYSZTOF1978GNIEWKOWONIEZRZESZONYPolskaNieMBiegTak
55WARDEŃSKA MARTA1989INOWROCŁAWPolskaNieSBiegTak
56PARUCKI ZBIGNIEW1958BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
57KULIŃSKA KATARZYNA1985BYDGOSZCZWWW.MALEJUDO.PLPolskaNieMBiegTak
58WOJTYSIAK SZYMON1992BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieMBiegTak
59TUCZYŃSKI SYLWESTER1992BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieMBiegTak
60BASIŃSKI ŁUKASZ1992INOWROCŁAWPolskaNieMBiegTak
61GARBIN MICHAŁ1989BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
62MIROWSKI MARIUSZ1971PRZYŁĘKIPolskaNieLBiegTak
63ZAWORSKA EWA1975BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
64KOŚCIELAK MACIEJ1978BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegTak
65DEPTUŁA GRZEGORZ1979OSIELSKOPolskaNieLBiegTak
66KRYSKE MARIUSZ1982BIAŁE BŁOTA4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieKryskeMBiegTak
67GRALIK KACPER1996BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieGralikMBiegTak
68GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZKLUB ŁAPKAPolskaTakGrapatynLBiegTak
69LEWICKI ARTUR1972BYDGOSZCZLEGE ARTISPolskaNieMBiegTak
70ZIELIŃSKI PAWEŁ1979BYDGOSZCZ*PolskaNieMBiegTak
71SZUDROWICZ  JAROSŁAW 1979PRZYŁĘKIPolskaNieMBiegTak
72GŻYL MIKOŁAJ1983BYDGOSZCZ'EXODUS' TEAMPolskaNieMBiegTak
73ŻYCHOWSKI RAFAŁ1984ZALESIEPolskaNieBiegTak
74WARYLEWSKI DARIUSZ1974ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICE/ GALA24.PL TEAMPolskaNieMBiegTak
75ŁUCZAK PAWEŁ1969BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
76KULIŃSKI MATEUSZ1984BYDGOSZCZWWW.MALEJUDO.PLPolskaNieLBiegTak
77KACZMARCZYK HANNA1984BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
78DOBROWOLSKI SŁAWOMIR1975BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXXLBiegTak
79NOWAK PRZEMYSŁAW1985NOWA WIEŚ WIELKAKABEL TEAMPolskaNieMBiegTak
80SZAL MAREK1957PRZYŁĘKIPolskaNieSzalXLBiegTak
81WISNIEWSKI MARIUSZ1978BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
82ZIELINSKI ADAM1967BRZOZAPolskaNieLBiegTak
83KRAJDA PIOTR1976ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICE/BBL BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
84BERNACIAK NORBERT1970NOWA WIEŚ WIELKAPolskaTakBiegTak
85LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ1942WŁOCŁAWEKPolskaNieMBiegTak
86ZAKRZEWSKA AGNIESZKA1991TUCHOLAPolskaNieLBiegTak
87NISZCZOTA KAROL1973BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
88BARCZAK TOMASZ1986INOWROCŁAWPolskaNieBarczakLBiegTak
89ZUPA MARTYNA1996BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieZUPASBiegTak
90ZUPA WOJCIECH 1962BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieZupaLBiegTak
91BOCHNIAK ALEKSANDRA1969BYDGOSZCZPolskaTakMBiegTak
92KOŻUCHOWSKA KATARZYNA1967BYDGOSZCZBBR ZBNPolskaNieSBiegTak
93LEWANDOWSKI RAFAŁ1979BYDGOSZCZB4SPORT.PLPolskaNieMBiegTak
94MOŚ RAFAŁ1978BYDGOSZCZB4SPORT.PLPolskaNieMBiegTak
95SUCHOMSKA BEATA1976ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaNieSUCHOMSCYMBiegTak
96SUCHOMSKI MAREK1975ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaNieSUCHOMSCYXLBiegTak
97HAREMZA MARIUSZ 1974KOBYLARNIAKOBYLARNIAPolskaNieXLBiegTak
98WODEJKO ARTUR1976SOLEC KUJAWSKITURBOBOYPolskaNieMBiegTak
99PILACHOWSKI MARIUSZ1982BYDGOSZCZPolskaTakLBiegTak
100WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1966OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieWisniewski Zbigniew i MikołajXLBiegTak
101WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW1978BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
102JAGIELLO WALDEMAR1976BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
103JÓŹWIAK MAREK1964BORÓWNOBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
104BONALSKA MAGDALENA1980BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
105CZAJKOWSKI PIOTR1961TORUNPolskaNieLBiegTak
106STEMPNIAK KRZYSZTOF1971INOWROCŁAWPolskaNieStempniakXLBiegTak
107LOTA MARCIN1978OSÓWIECLOTKIPolskaNieLBiegTak
108LOTA ALEKSANDRA1983OSÓWIECLOTKIPolskaNieSBiegTak
109PIERZYŃSKI JAN1977NAKŁO NAD NOTECIĄPolskaNieMBiegTak
110FRYCKOWSKI ADAM1966OLIMPINPolskaNieFryckowskiMBiegTak
111FRYCKOWSKI OSKAR1989OLIMPINPolskaNieFryckowskiXLBiegTak
112BIAŁOUS KRZYSZTOF1960BYDGOSZCZBRAKPolskaNieLBiegTak
113DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA1963TORUŃPolskaNieSBiegTak
114GAJZLER JERZY1951BYDGOSZCZBARTODZIEJEPolskaNieXLBiegTak
115NAWROCKI MARIUSZ1982INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaNieNAWROCCYSBiegTak
116NAWROCKA SYLWIA1989INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaNieNAWROCCYSBiegTak
117MEYER ŁUKASZ1983BYDGOSZCZMIŚKI HARIBOPolskaNieLBiegTak
118STEMPNIAK ANNA1970INOWROCŁAWPolskaNieStempniakMBiegTak
119JASZCZ TOMASZ1968JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNieLBiegTak
120MAKOWSKA JUSTYNA1978BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
121PYTLARZ WALDEMAR1963PIŁA4RUN TEAM PIŁAPolskaNieMBiegTak
122PARUCKI PAWEŁ1989BYDGOSZCZSTUDENTPolskaNieMBiegTak
123KOSAK GŁÓWCZEWSKA MARTA1986BRUSYPolskaNieSBiegTak
124ŻABIŃSKI RADOSŁAW1986WŁOCŁAWEKANWIL TEAMPolskaNieXLBiegTak
125GAJEK AGNIESZKA1979BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
126GRYCZKA PIOTR1964BRZOZAPolskaNieLBiegTak
127SZCZEPANIAK TOMASZ1966STRZELNOPolskaNieLBiegTak
128SZYMAŃSKI RYSZARD1970DĄBRÓWKASPORT I REKREACJA MOGILNOPolskaNieMBiegTak
129KOSIŃSKI ROBERT1982PAKOŚĆPolskaNieXLBiegTak
130KOSIŃSKA JOANNA1981PAKOŚĆPolskaNieKosińscyMBiegTak
131KUTYŁA KRZYSZTOF1972BYDGOSZCZVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
132KUTA KRYSTYNA1967SEROCKLUKS SEROCKPolskaNieKUTASBiegTak
133PASZKIET REMIGIUSZ1978BARCINBARCIN BIEGAPolskaNieMBiegTak
134RODA JAROSŁAW1986TUCHOLAPolskaNieXLBiegTak
135RODA SŁAWOMIR1988TUCHOLAOŻW BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegTak
136RODA IWONA1991IWIECPolskaNieLBiegTak
137CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN1950ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieLBiegTak
138MIELCAREK JĘDRZEJ1993OLIMPINPolskaNieMielcarekMBiegTak
139SZAL ALEKSANDRA1985POZNAŃPolskaNieSzalSBiegTak
140BARCZAK KATARZYNA1986INOWROCŁAWPolskaNieBarczakSBiegTak
141RYBAK MARIUSZ1970BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
142MEYER MAREK1969BYDGOSZCZBBR ZBN BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
143STEFANOWICZ ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
144RAUT WIESŁAW1948BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
145SIÓŁKOWSKI WIESŁAW1955ELBLĄGPAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ELBLĄGPolskaTakLBiegTak
146CZAJA PAULINA1994TORUŃMKL TORUŃ / AZS UAM POZNAŃPolskaNieSBiegTak
147KULKA MAGDALENA1989BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
148MIKOŁAJCZYK PIOTR1971PRZYŁĘKINIEPolskaNieNieLBiegTak
149GACZKOWSKI ROBERT1975ŻNINŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992PolskaNieSBiegTak
150SIKORA ANTONI1949GĄSAWAŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992PolskaNieSBiegTak
151WOŹNIAK MONIKA1985BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
152GURNA WIKTORIA1986BYDGOSZCZPolskaNieGurnaMBiegTak
153KARPIŃSKI DANIEL1978KOBYLARNIAPolskaNieXLBiegTak
154CZARNECKI PIOTR1979BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieCzarneccyXLBiegTak
155SŁUPSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
156KOCHAŃSKI ROMAN1974KORONOWOPolskaNieKochańscyLBiegTak
157KOCHAŃSKI MATEUSZ1995KORONOWOPolskaNieKochańscyLBiegTak
158GURNA JOLANTA1965BYDGOSZCZSIR START / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOPolskaNieGurnaSBiegTak
159TRZCIŃSKI FRANCISZEK1965CHEŁMNOSIR START / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOPolskaTakTrzcińskiXLBiegTak
160KĘDZIERSKI RAFAŁ1977BYDGOSZCZDE-STRESSPolskaNieSBiegTak
161KAMIŃSKI ARTUR1980JAJKOWICEBORPolskaTakMBiegTak
162CZARNECKI GRZEGORZ1982BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieCzarneccyLBiegTak
163KLIMEK PRZEMYSŁAW1993BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
164ZNANIECKI MICHAŁ1971INOWROCŁAWPolskaNieZnanieccyLBiegTak
165CIBOROWSKI BARTŁOMIEJ1979BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
166KRYSKE BARTOSZ1985BIAŁE BLOTA4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaTakKRYSKEMBiegTak
167GANCKOWSKI PIOTR1963BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
168KULKA MAREK1960BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
169KOZŁOWSKI MIREK1964BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
170ŻARKOWSKI KRZYSZTOF1970BYDGOSZCZKABEL TEAMPolskaNieXLBiegTak
171ŻARKOWSKA ALEKSANDRA1972BYDGOSZCZKABEL TEAMPolskaNieMBiegTak
172NAGÓRSKA ELŻBIETA1975ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegTak
173KALA MICHAŁ1984ŁABISZYNPolskaNieXLBiegTak
174HOC MAREK1978BYDGOSZCZLEGE ARTISPolskaNieMBiegTak
175URBAŃSKA EMILIA1979ŁOCHOWICEZABIEGANI ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegTak
176HOLOWNIA WOCIECH1957BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
177WICZKOWSKI GABRIEL 1968WŁOCŁAWEKWKB PLAS-MIX MARATOŃCZYKPolskaNieWICZKOWSCYLBiegTak
178WICZKOWSKA JOLANTA1972WŁOCŁAWEKWKB PLAST-MIX MARATOŃCZYKPolskaNieWICZKOWSCYMBiegTak
179PERESIAK ANNA1959SOLEC KUJAWSKIBBL BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
180CYL DAWID1980BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
181KĄCKI PIOTR1967WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPolskaNieXLBiegTak
182HORODYSKI MACIEJ1955WŁOCŁAWEKPolskaNieHORODYSCYLBiegTak
183HORODYSKI PIOTR1984BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieHORODYSCYMBiegTak
184ŚWIĄTKOWSKA PAULINA1989KORONOWOPolskaNieSBiegTak
185PIEKARSKI AREK1981BYDGOSZCZPolskaNieXXLBiegTak
186NIEDBALSKI GRZEGORZ1958BYDGOSZCZBBR ZBNPolskaNieMBiegTak
187STROMCZYŃSKI WIESŁAW1958BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
188KOTOWSKA OLGA1993GDYNIA-PolskaNieMBiegTak
189BALCERZAK MARCIN1973DĄBROWAJW 3293 POWIDZPolskaTakXLBiegTak
190GŁOGOWSKI KRZYSZTOF1977KORONOWOPolskaNieLBiegTak
191LIBERA ARKADIUSZ1966BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
192DOMŻALSKI MAREK1968ŁOCHOWOPolskaNieLBiegTak
193WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃPolskaTakXLBiegTak
194PALKA ROBERT1978PRZYŁĘKIPolskaNieLBiegTak
195ZALEWSKI PRZEMYSŁAW1978NOWA WIEŚ WIELKALOK POGRANICZNIKPolskaTakZALEWSkiXLBiegTak
196STACHOWIAK-ZALEWSKA JOANNA1980NOWA WIEŚ WIELKALOK POGRANICZNIKPolskaTakZALEWSkiSBiegTak
197KUBIK TOMASZ1982BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaTakMBiegTak
198RAKOWSKI PIOTR1954BYDGOSZCZPolskaTakRakowskiXLBiegTak
199MAŁECKI JAKUB1979BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
200GÓRSKI JACEK1964BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
201KWIATKOWSKA ELŻBIETA 1970BYDGOSZCZPolskaNieGierszewscySBiegTak
202BARTNICKA ANETTA1974ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieMBiegTak
203WYŻLIC MAREK1954TORUŃPolskaNieXLBiegTak
204SKWERES NATALIA1987ŁABISZYNPolskaNieLBiegTak
205PLICHCIŃSKI KRZYSZTOF1977BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegTak
206BEMBNISTA MARCIN1981NAKŁO NAD NOTECIĄPolskaTakMBiegTak
207KRAKOWSKI WŁODZIMIERZ1980BYDGOSZCZPolskaNieKrakowscyLBiegTak
208KRAKOWSKA MAJA1980BYDGOSZCZPolskaNieKrakowscySBiegTak
209MRÓZ ROBERT1974BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
210MOMOT KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
211ANGIEL WŁADYSŁAW1937BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
212MICHALIK ŁUKASZ1980BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
213BARAN MICHAŁ1995BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieBaranLBiegTak
214BARAN BRUNON1967BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieBaranXLBiegTak
215GRZEGORZEWSKI RAFAŁ1974NIEMCZBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
216WAWRZYNIAK DOMINIK1996WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieMBiegTak
217ANASZEWICZ MICHAŁ1985BYDGOSZCZBAZZZPolskaNieMBiegTak
218SAWICKA AGNIESZKA1990GOLUB-DOBRZYŃNIEZRZESZONAPolskaNieSBiegTak
219WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃNIEZRZESZONYPolskaNieLBiegTak
220RYBAK DANIEL1983BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
221ŁONIEWSKI MICHAŁ1985INOWROCŁAWPolskaNieMBiegTak
222PAKULSKI RAFAŁ1971BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
223MICIUŁA ZBIGNIEW1959ŚWIDNICAPolskaNieXXLBiegTak
224RYBAK KRZYSZTOF1956BYDGOSZCZDOCENT FELGA TEAMPolskaNieLBiegTak
225ZBOIŃSKI FILIP1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
226GLASNER RAFAŁ1976BYDGOSZCZWEEKENDOWY BIEGACZPolskaNieLBiegTak
227APPEL OSKAR1998BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieAPPELLBiegTak
228SZYMAŃSKI PIOTR1960TORUŃTRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaNienieMBiegTak
229SZNABEL ALINA1955PIŁA4 RUN TEAM PIŁAPolskaNieSBiegTak
230WONIAKOWSKI CZESŁAW1958BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
231DOMAN JANUSZ1953BRZOZAUKS SZABLA BRZOZAPolskaNieLBiegTak
232KWARCZEWSKI MIROSŁAW1979BYDGOSZCZKUJAWSKO POMORSKI TEAMPolskaNieMBiegTak
233STRUGALSKI MARIUSZ1974GDAŃSKPolskaNieMBiegTak
234STEFAŃSKI ANDRZEJ1962ELBLAGMARATOŃCZYK - ELBLĄGPolskaTakLBiegTak
235WIŚNIEWSKA ELŻBIETA1966OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
236WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ1998BRZOZA-OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieWiśniewscyMBiegTak
237WOLENTARSKA ALICJA1966OLIMPINPolskaNieMBiegTak
238WOLENTARSKI ROMAN1965OLIMPINPolskaNieLBiegTak
239STASIŃSKI ADAM1971MINIKOWOPolskaNieLBiegTak
240GROCHOWIAK KAROLINA1984BARCINPolskaNieMBiegTak
241GROCHOWIAK PIOTR1981BARCINPolskaNieSBiegTak
242BARTNICKI WOJCIECH1968ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieMBiegTak
243STEFANKO GRZEGORZ 1959BRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
244ZAJĄKAŁA ADAM1976CZARNOWOPolskaNieXXLBiegTak
245MELLER KRZYSZTOF1983MOGILNOPolskaNieXLBiegTak
246KRÓL RAFAŁ1983BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieXLBiegTak
247MELLER JAROSŁAW1993GĘBICEPolskaNieMBiegTak
248BRAMOWICZ JACEK1984GDAŃSKPolskaNieMBiegTak
249SZYCHOWSKI JAROSŁAW1987WIERZCHUCICETKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSzychowscySBiegTak
250CZELIŃSKI LESZEK1964KORONOWOPolskaNieXLBiegTak
251SZAŁKOWSKI MICHAŁ1981KORONOWOURZĄD MIEJSKI W KORONOWIEPolskaNieMBiegTak
252KUJAWA PIOTR1970BYDGOSZCZZBN BBR BYDGOSZCZPolskaNieKujawaLBiegTak
253ŁUGOWSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZBIL BIEGAPolskaNieŁugowskiXLBiegTak
254LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃPolskaNieLBiegTak
255SZEWCZAK JACEK1980GRUDZIĄDZCSLOGPolskaTakLBiegTak
256KRZEMIEŃ JOANNA1985BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
257SZTEJKA JOLANTA1978BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
258WIEJAK PIOTR1988WARSZAWA-PolskaNieLBiegTak
259RZEPECKI ANDRZEJ1964BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
260MACIEJEWSKI MICHAŁ1982BYDGOSZCZBIL BIEGAPolskaNieLBiegTak
261LUTOWSKI WOJCIECH1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
262WOŹNIAKOWSKA AGATA1984BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
263OCZKOWSKI ŁUKASZ1981BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
264RUPIŃSKI TOMASZ1973BYDGOSZCZBIEGAM BO LUBIĘPolskaNieRupińscyLBiegTak
265RYŚNIK DARIUSZ1973BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
266KOT KATARZYNA1993INOWROCŁAWPolskaNieMBiegTak
267ORŁOWSKI JANUSZ1969BYDGOSZCZBBL & BBR BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
268JANKOWSKI TOMASZ1966BYDGOSZCZJANKES TEAMPolskaNieJankowskiXLBiegTak
269JANKOWSKI KACPER1994BYDGOSZCZJANKES TEAMPolskaNieJankowskiLBiegTak
270JANKOWSKI MACIEJ1998BYDGOSZCZPolskaNieJankowskiLBiegTak
271SYNAKIEWICZ MARCIN1982BRZOZAPolskaNieSynakiewiczLBiegTak
272WALKUSZ MAREK1966BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
273WARDEŃSKI MACIEJ1993INOWROCŁAWWSOWLPolskaTakXLBiegTak
274KMIECIAK ROBERT1981TORUŃPIEKARNIA PIEKUŚPolskaNieMBiegTak
275BRZYKCY KAROLINA1986WTELNOPolskaNieMBiegTak
276NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
277RAJS ARKADIUSZ1970OSIELSKOPolskaNieXXLBiegTak
278RAJS MICHAŁ1998OSIELSKOPolskaNieRajsXLBiegTak
279PODKÓWKA ZBIGNIEW1960BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
280KUBIAK RAFAŁ1973SOLEC KUJAWSKIPolskaNieLBiegTak
281GRYCZKA ANDRZEJ1959WAŁCZPolskaNieXLBiegTak
282KOJRO MACIEJ1973BYDGOSZCZKOJRO 4 TEAMPolskaNieMBiegTak
283LISOWSKI MATEUSZ1991SŁUPSKNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieXLBiegTak
284KUDŁA KRZYSZTOF1954BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolskaNieLBiegTak
285KRUPIŃSKI ANDRZEJ1965NAKŁO NADS NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIIEGACZAPolskaNieKrupińscy z Nakła nad NoteciąXLBiegTak
286KRUPIŃSKA JOWITA1991NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieKrupińscy z Nakła nad NoteciąSBiegTak
287KRUPIŃSKA LILIANNA1992NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieKrupińscy z Nakła nad NoteciąMBiegTak
288TARASKA MARCIN1978BARCINPolskaNieLBiegTak
289KLOSKOWSKI ADAM1986CHOJNICERUNERS TEAM JEZEWOPolskaTakLBiegTak
290MARSZELSKA-FOSS DOROTA1981BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
291URBAŃSKA EWA1976BYDGOSZCZBBR ZBN BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
292KANIA MICHAŁ1984BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
293MALAK JOLANTA1974ŁOCHOWOPolskaNieMBiegTak
294KANIA DANIEL1979BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
295SZYCHOWSKA JUSTYNA1993WIERZCHUCUCETKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSzychowscySBiegTak
296WRÓBLEWSKA DAGMARA1980BYDGOSZCZELEKTRONIK BYDGOSZCZPolskaNieWRÓBLEWSKAMBiegTak
297GÓRSKA JOANNA1982BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
298SZCZUTKOWSKA JUSTYNA1966JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNieSzczutkowscySBiegTak
299RULEWSKI MICHAŁ1987BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
300PŁUCIENNIK GRZEGORZ1971JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNiePłuciennikLBiegTak
301CZELIŃSKI FILIP1987KORONOWOPolskaNieLBiegTak
302SIWEK KASIA1996JEŻEWORUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaNieSBiegTak
303SPYCHALSKI WALDEMAR1970ŁOCHOWICEPolskaNieSBiegTak
304MOROSZCZAK DOMINIKA1981BYDGOSZCZBŁĘKITNY DELFINPolskaNieMOROSZCZAKMBiegTak
305MOROSZCZAK BOGUMIŁ1974BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieMOROSZCZAKXLBiegTak
306KUŹMA WOJCIECH1966BYDGOSZCZPolskaNieKlimekMBiegTak
307WALCZAK RAFAŁ1978ŁOCHOWOPolskaNieXLBiegTak
308PALICKI TOMASZ1978ŁOCHOWOPolskaNieLBiegTak
309LISEWSKI PIOTR1963BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
310WOŻNIAK MAREK1961KOŁOFLORIAN CHOJNICEPolskaNiewozniak marekXLBiegTak
311WOŻNIAK DOROTA1981KOŁOFLORIAN CHOJNICEPolskaNiewozniak dorotaXLBiegTak
312LIPSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZALLIANZ RUNNING TEAM BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
313RZETELNA SYLWIA1970INOWROCŁAWPolskaNieSBiegTak
314GOLINOWSKI DAREK1973KOBYLARNIAPolskaNieXLBiegTak
315KAŹMIERSKI MIROSŁAW1969KOŁODZIEJEWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTakMBiegTak
316URBAŃSKA MAGDALENA1973KRUSZWICAPolskaNieLBiegTak
317PAWŁOWSKI RADOSŁAW1967ZIELONKAOZ JFTCPolskaTakMBiegTak
318GRABOWSKI KRZYSZTOF1975BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
319GRABOWSKA ANNA1977BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
320RUPIŃSKA JUSTYNA1974BYDGOSZCZBIEGAM BO LUBIĘPolskaNieRupińscyLBiegTak
321AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
322MAGUSIAK AGNIESZKA1986BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaNieMagusiakSBiegTak
323ANDRZEJEWSKI RYSZARD1948BYDGOSZCZWZGÓRZE WOLNOŚCIPolskaNieLBiegTak
324SUŁKOWSKI MARIUSZ1983BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
325JEDLIŃSKI JANUSZ1968OSIELSKOBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
326KĘPIŃSKA KATARZYNA1976PRZYŁĘKIBRZOZA BIEGAPolskaNieSBiegTak
327KOWALSKA ANGELIKA1981PRZYŁĘKIBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
328WIŚNIEWSKI LESZEK1969BRZOZAPolskaNieXLBiegTak
329RYBKA ILONA1973BYDGOSZCZPolskaNie-SBiegTak
330APANASIEWICZ BARTOSZ1978BYDGOSZCZCENTRUMPolskaNieMBiegTak
331GŁOWSKI  ALEKSANDER 1975KOBYLARNIAKOBYLARNIAPolskaNieXLBiegTak
332GŁOWSKI KAROL1996KOBYLARNIAKOBYLARNIAPolskaNieXLBiegTak
333TRYBUCHOWICZ-ANASZEWICZ ANNA1987BYDGOSZCZBAZZPolskaNieAnaszewiczLBiegTak
334GONTARSKI MARCIN1995BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
335SZCZEPANOWSKA IWONA1977KORONOWOGIMNAZJUM KORONOWOPolskaNieMBiegTak
336JAŻDZEWSKA ALICJA1983BYDGOSZCZPolskaNieJażdzewskiLBiegTak
337JAŻDZEWSKI JAROSŁAW1977BYDGOSZCZPolskaNieJażdzewskiXLBiegTak
338SZCZEPANOWSKI MACIEJ1973KORONOWO1 BLOG BYDGOSZCZPolskaTakMBiegTak
339JOACHIMIAK KINGA1987MROCZABANK SPÓŁDZIELCZY NAKŁO N.NOTECIĄPolskaNieSBiegTak
340POPIELA MAKSYMILIAN1977BYDGOSZCZBANK SPÓŁDZIELCZY NAKŁO N.NOTECIĄPolskaNieLBiegTak
341SYNAKIEWICZ TOMASZ1981BYDGOSZCZBANK SPÓŁDZIELCZY NAKŁO N.NOTECIĄPolskaNieXLBiegTak
342KSOBIECH AGNIESZKA1980CHRZĄSTOWOBANK SPÓŁDZIELCZY NAKŁO NAD NOTECIĄPolskaNieMBiegTak
343STOŻEK SEBASTIAN1981PRUSZCZBANK SPÓŁDZIELCZY W NAKŁE NAD NOTECIĄPolskaNieXLBiegTak
344SZERSZEŃ KAMIL1978BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
345LEWANDOWSKI TOMASZ1981BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
346DĘBSKI WŁODZIMIERZ1973BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakMBiegTak
347MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakSBiegTak
348ROSIŃSKA AGNIESZKA1978DZIEMIONNAPolskaNieMBiegTak
349PŁUCIENNIK AGNIESZKA1975TUCZNOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNieMBiegTak
350PŁUCIENNIK PAWEŁ 1974TUCZNOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaNieMBiegTak
351JUREK SZYMON1988NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieLBiegTak
352MIELCAREK MATEUSZ1989GDAŃSKSTOWARZYSZENIE IRON HELPPolskaNieMielcarekMBiegTak
353SOŁDON HALINA1970OSIELSKO11 WOGPolskaTakSołdonMBiegTak
354SOŁDON BOGUSŁAW1954OSIELSKOPolskaTakSołdonLBiegTak
355DYLIK ANDRZEJ1965BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
356 SOBAŃSKI BARTOSZ1994BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
357CICHOŃCZUK ANTONI1949GDYNIAFLOTA GDYNIAPolskaTakMBiegTak
358TELEJKO ŁUKASZ1994KOBYLARNIARUN BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
359SKIBIŃSKI ŁUKASZ1983BYDGOSZCZPolskaNieXXLBiegTak
360RAKOWSKA EWA1980BYDGOSZCZPolskaNieRakowscySBiegTak
361DYLIK AGNIESZKA1995BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
362JĘDRA ANDRZEJ1973POZNAŃPolskaNieLBiegTak
363KULKA JANEK1995BYDGOSZCZPolskaNieKulkaLBiegTak
364MIELCAREK MACIEJ1990OLIMPINPolskaNieMielcarekMBiegTak
365STRYSIK TOMASZ1979GRUPACSLOGPolskaTakLBiegTak
366WIŚNIEWSKI PIOTR1996INOWROCŁAWINOWROCŁAWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINPolskaNieLBiegTak
367KLIMKIEWICZ TOMASZ1981LESZNOODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegTak
368JORDANOWSKA DOROTA1966BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
369NOWAK RAFAŁ1986BIAŁE BŁOTA -PolskaNieMBiegTak
370JARZĄBEK EWA1975ZŁOTNIKI KUJAWSKIEPolskaNieLBiegTak
371PODSIEDLIK ZBIGNIEW1974BYDGOSZCZBYDGOSKI KLUB MORSÓWPolskaTakLBiegTak
372SZEFLIŃSKI WALDEMAR1971BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
373MATUŁA EWELINA1992BRZOZANIGHT RUNNERSPolskaNieSBiegTak
374WYKRZYKOWSKI ANDRZEJ 1954CHEŁMNOPolskaNieXLBiegTak
375TYLUTKI RADOSŁAW1983BARCINASSECOPolskaNieXLBiegTak
376NADRAJKOWSKI ADAM1958INOWROCŁAWPolskaTakXLBiegTak
377FEDYCZKOWSKI EDWARD1973STRZEGOMOZ JFTCPolskaTakLBiegTak
378NAWROCKI PRZEMYSŁAW1977BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
379NOWOSIELSKI PIOTR1973SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPolskaNieXLBiegTak
380NOWOSIELSKA MARLENA1974SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPolskaNieLBiegTak
381STACHNIUK PRZEMYSŁAW1979BYDGOSZCZOZ JFTCPolskaTakXXLBiegTak
382JANCZARSKI ANDRZEJ CZASOWIEC1955TORUŃCARBON TEAM TORUŃPolskaNieMBiegTak
383BENTKOWSKA NATALIA1993PRĄDOCINPolskaNieSBiegTak
384KRUCZKOWSKI PIOTR1965NIEMCZTRI-SPORT NIEMCZPolskaNieMBiegTak
385MUSS ALEKSANDER1973BYDGOSZCZSKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
386LENC JANUSZ1953BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
387BRATEK ANDRZEJ1959BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
388BRATEK DOROTA1961BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
389CHODUR AGNIESZKA1977BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
390BUDZIK IRENEUSZ1972BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaNieMBiegTak
391MUCHA MARCIN1978PAWŁÓWEKPolskaNieXLBiegTak
392GORZYCKI KRZYSZTOF1976RADZIEJÓWPolskaNieMBiegTak
393GOLARZ TOMASZ1986STOLNO2 PUŁK INŻYNIERYJNYPolskaTakXLBiegTak
394TRENDEWICZ MARCIN1984WĄBRZEŹNO2 PUŁK INŻYNIERYJNYPolskaNieXXLBiegTak
395ROŚCISZEWSKI ŁUKASZ1976BYDGOSZCZTEAM MYŚLĘCINEKPolskaNieLBiegTak
396KOWALSKI ANDRZEJ1969SOLEC KUJAWSKITEAM MYŚLĘCINEKPolskaNieMBiegTak
397GIOLDA HALINA1959BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
398MŁODZIK ADAM1967BYDGOSZCZPolskaTakMłodzikXXLBiegTak
399OBRĘBSKI GRZEGORZ1977BYDGOSZCZASSECOPolskaNieLBiegTak
400GĄSIOREK TOMASZ1962BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
401SIUCHNIŃSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZASSECOPolskaNieSBiegTak
402SZCZEPAŃSKA BEATA1981BYDGOSZCZPolskaTakSBiegTak
403WIESE GRZEGORZ1961KORONOWOTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
404TUPAJKA TOMASZ1970BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
405BEDNARCZYK ADRIAN1982BYDGOSZCZ1 BRYGADA LOGISTYCZNAPolskaNieLBiegTak
406URYNOWICZ MAREK1983GRUDZIĄDZCSLOG GRUDZIĄDZPolskaTakLBiegTak
407PACZKOWSKA EWA1972OLIMPINPolskaNieLBiegTak
408GĘSICKI MATEUSZ1983BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
409BUDZYNSKI TOMASZ1975TORUNPolskaNieLBiegTak
410RACHOŃ JACEK1981GRUDZIĄDZCSLOG GRUDZIĄDZPolskaTakMBiegTak
411ŚLIPERSKI TOMASZ 1983INOWROCŁAW2. PUŁK INŻYNIERYJNYPolskaTakLBiegTak
412BOJAKOWSKA MAŁGORZATA1971SOLEC KUJAWSKIPolskaNieSBiegTak
413PROKOP MICHAŁ1985ORZECHOWOORZECHOWO TEAMPolskaNieXLBiegTak
414BRZYKCY DARIUSZ1964BYDGOSZCZPolskaTakLBiegTak
415BALAS BARTOSZ1984TRUSKOLASYJW 1523PolskaTakMBiegTak
416RUSAK BOGDAN1985NOWA WIEŚ WIELKA2 PUŁK INZYNIERYJNYPolskaTakXLBiegTak
417NIEWOLSKI MARCIN1983ŻNINJACKASSPolskaNieMBiegTak
418SZOCIŃSKI ROBERT1965INOWROCŁAW2. PUŁK INŻYNIERYJNYPolskaTakXLBiegTak
419SOBOLEWSKA KAROLINA1990BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
420KLIMEK PAWEŁ1990BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
421TOMCZAK WALDEMAR1970GNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaNieMBiegTak
422BAZELA ROBERT1978BYDGOSZCZFOTELIKIABC.PLPolskaNieBazelaLBiegTak
423GRABOWSKA JOANNA1975TORUŃKM UMK TORUŃ/IRON HELPPolskaNieSBiegTak
424MIELCAREK ZDZISŁAW1935BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
425BORYSKIN ANDRZEJ1947BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
426ZAMIATOWSKA KINGA1977BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
427KIEŁCZEWSKA BEATA1965BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
428LUDKA MIKOŁAJ1974BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
429RACZYŃSKI KRZYSZTOF1960BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
430RYBICKI ARTUR1984TORUŃRWT W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegTak
431BAGNIEWSKA MAŁGORZATA 1964BYDGOSZCZBANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIĄPolskaNieMBiegTak
432TYSZECKI ARKADIUSZ1979TORUNBRAKPolskaNieXLBiegTak
433PILECKI GUSTAW1946BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
434WÓDKOWSKI ZBIGNIEW1951BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
435KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolskaTakLBiegTak
436CEGIELSKI MACIEJ1975ŚWIEKATOWOODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegTak
437ZBIRANEK REMIGIUSZ 1974BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolskaNieSBiegTak
438LINOWIECKI DAWID1988RADZIEJÓWRADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIKPolskaNieMBiegTak
439WASZAK ROMAN1963RADZIEJÓWRADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIKPolskaNieLBiegTak
440NOWAKOWSKI DAWID1988RADZIEJÓWRADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI,,WODNIK"PolskaNieMBiegTak
441BIESIADA TOMASZ1975BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieBiesiadaMBiegTak
442KRUSZYNA JACEK1962NOWA WIEŚ WIELKABRZOZA BIEGAPolskaNieXLBiegTak
443MACIEJEWSKI RAFAŁ1975ŻNINPolskaNieLBiegTak
444KIEŁCZYŃSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
445WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975JEŻEWOCSLOG GRUDZIĄDZPolskaTakSBiegTak
446SKRZYPCZAK DARIUSZ1975BYDGOSZCZOZ JFTCPolskaTakMBiegTak
447KAMIŃSKI ANDRZEJ1974NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KB - SW POTULICEPolskaTakXXLBiegTak
448TOMASZEWSKI TOMASZ1974TORUŃPODGÓRZ TEAM RUNNINGPolskaNieMBiegTak
449GRABOWSKA LUCYNA1967CIELEBRZOZA BIEGAPolskaNieMBiegTak
450KUŹMIŃSKA MARYLA1982BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaNieSBiegTak
451WIŚNIEWSKI JAKUB1994BRZOZAPolskaNieWiśniewski LeszekXLBiegTak
452BOROWSKI ADAM1978INOWROCLAWLOK POGRANICZNIKPolskaNieMBiegTak
453JĘDRAL JANUSZ1974JEŻEWORUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaTakMBiegTak
454NITKA IRENEUSZ1973NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZA-SW POTULICEPolskaTakLBiegTak
455GIERSZEWSKA GRAŻYNA1970BYDGOSZCZPolskaNieGierszewscySBiegTak
456WŁODARCZYK TOMASZ1977WITKOWOVOLKSWAGEN POZNAŃPolskaNieMBiegTak
457KISIEL DARIUSZ1971GDYNIAOZ JFTCPolskaTakLBiegTak
458BOGACZ MARIUSZ1978RADZIEJÓWZRYW RADZIEJÓWPolskaNieMBiegTak
459SWOBODA DANIEL1979BIAŁE BŁOTANAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaTakLBiegTak
460RAMBOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
461RATAJCZYK PRZEMYSŁAW1993ZAKRZEWOPolskaNieMBiegTak
462ŚLEFARSKI MARCIN1980BIAŁE BŁOTAPolskaNieXLBiegTak
463ULASZEWSKI BARTOSZ1986TORUŃT2/4PolskaNieMBiegTak
464MACZYŃSKI GRZEGORZ1966BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
465MIKA OSKAR1979BYDGOSZCZKB LAPKAPolskaNiemikaSBiegTak
466PIANOWSKA EWA1959BYDGOSZCZBIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKAPolskaNieSBiegTak
467WODA JANUSZ1973SZKOCJAPolskaNieXLBiegTak
468GRALIK JĘDRZEJ1992BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieGralikXLBiegTak
469GORBASZEWICZ ŁUKASZ1986BYDGOSZCZPolskaNieXXLBiegTak
470KUTA-PACZKOWSKA PATRYCJA1992SEROCKLUKS SEROCKPolskaNieKutaSBiegTak
471ZAJAC MARCIN1975CZARNOWOPolskaNieLBiegTak
472ORLOWSKA-ZAJAC JOANNA1978CZARNOWOPolskaNieLBiegTak
473RACIBORSKI GRZEGORZ1979BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
474PIANOWSKI MAREK1959BYDGOSZCZBIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKAPolskaNieXLBiegTak
475LEWANDOWSKI RAFAŁ1980POTULICENAKIELSKI KB - SW POTULICEPolskaTakXLBiegTak
476IWAŃSKA AGNIESZKA 1979KOBYLARNIAPolskaNieSBiegTak
477URBANOWSKI WOJCIECH1975ŻNIN WIEŚPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaNieXLBiegTak
478KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ1978OSIELSKOOZ JFTCPolskaTakXLBiegTak
479WAWRZYNIAK MICHAŁ1979SOLEC KUJAWSKIBIL BIEGAPolskaNieXLBiegTak
480MUDZIEJEWSKI JAROSŁAW1975BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
481MRUK-WAWRZYNIAK PATRYCJA1983SOLEC KUJAWSKIPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPolskaNieMBiegTak
482PIWECKI PAWEŁ1991BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak
483ZAKRZEWSKI NORBERT.1998ŻOŁĘDOWOPolskaNieMBiegTak
484PIOTROWSKI MARIUSZ1964BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieLBiegTak
485RUSIECKI MIKOŁAJ1987BYDGOSZCZPolskaNieLBiegTak


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (nordic walking 5km)
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
501MILACHOWSKA AGNIESZKA1983ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLNWTak
502OLSZEWSKA OLGA1987ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieMNWTak
503SZOT KRYSTYNA1965RADAWNICASBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLNWTak
504OLSZEWSKA BOŻENA1982ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieMNWTak
505BOROWIAK JUSTYNA1977OLIMPINPolskaNieKubackaLNWTak
506ROŻNIAKOWSKA MARLENA1979OLIMPINPolskaNieKubackaLNWTak
507DOPIERAŁA EWA1970BYDGOSZCZPolskaNieDopierałaLNWTak
508KUPER JUSTYNA1983BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
509KUPER MARIUSZ1982BYDGOSZCZPolskaNieXLNWTak
510KOŚCIELAK KAMILA1978BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
511GADASZEWSKA DOROTA1986PRZYŁĘKIPolskaTakXLNWTak
512WIŚNIEWSKA AGNIESZKA1976BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
513KUJAWSKA-MEYER KATARZYNA1983BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
514BONIECKA EWA1965BRZOZAPolskaNieLNWTak
515GOZIMIRSKI ANDRZEJ1954BYDGOSZCZROWEROWABRZOZAPolskaNieMNWTak
516CHMIELEWSKI JAN1955TORUŃPolskaTakLNWTak
517STYSIAK MONIKA1970BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
518LEWICKA AGNIESZKA1972BYDGOSZCZPolskaNieLewiccySNWTak
519PAKULSKA DOROTA1973BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
520APPEL TOMASZ1969BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieAPPELXLNWTak
521APPEL JERZY1946BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieAppel JERZY TOMASZLNWTak
522STANEK MAŁGORZATA1981BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
523KOCH PIOTR1962MOGILNOSPORT I RKREACJA MOGILNOPolskaNieLNWTak
524KAMINSKI MARIUSZ1971OSÓWIECPolskaNieLNWTak
525KAMINSKA MAŁGORZATA1973OSÓWIECPolskaNieMNWTak
526WIŚNIEWSKA EWA1971BRZOZAPolskaNieLNWTak
527OLSZAR BARBARA1961BYDGOSZCZLOTKIPolskaNieMNWTak
528RATAJCZAK DANUTA1949GNIEWKOWOPolskaNieRATAJCZAKMNWTak
529RATAJCZAK JERZY1944GNIEWKOWOPolskaNieRATAJCZAKLNWTak
530OSTASZ KATARZYNA1991PRZYŁĘKIPolskaNieLNWTak
531GUMIŃSKA ALEKSANDRA1990PRZYŁĘKIPolskaNieMNWTak
532KUBICKA RENATA1970NOWA WIEŚ WIELKAPolskaNieXLNWTak
533KOCH BARBARA1966MOGILNOPolskaNieLNWTak
534SŁOMIŃSKA LUCYNA1971BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
535SIEKIERKA MONIKA1976BYDGOSZCZPolskaNieXXLNWTak
536SIEKIERKA SYLWIA1981BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
537GRENDA-JASTRZEMBSKA ANNA1977BYDGOSZCZPolskaNieLNWTak
538GAWEŁ MAGDALENA1976BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
539KOŁCON ANETA1983BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
540KRETKOWSKI WALDEMAR1959WRZEŚNIAPolskaNieLNWTak
541WILCZYŃSKI KRZYSZTOF1960POZNAŃPolskaNieXXLNWTak
542WILCZYŃSKA BEATA1992POZNAŃPolskaNieMNWTak
543BRUKWICKA MAŁGORZATA1990SICIENKOPolskaNieLNWTak
544PAWŁOWSKI WALDEMAR1943ZAMOŚĆPolskaNieXLNWTak
545FRYCKOWSKA BARBARA1967OLIMPINPolskaNieMNWTak
546FLAK JÓZEF1945POLICEPolskaNieXLNWTak
547DROP MIECZYSŁAW1939INOWROCŁAWPolskaNieLNWTak
548GZELLA JUSTYNA1972BYDGOSZCZPolskaNieSNWTak
549SAWICKA EWA1953GOLUB-DOBRZYŃNIEZRZESZONAPolskaNieLNWTak
550SAWICKI LUCJAN1980BYDGOSZCZPolskaNieXXLNWTak
551ZAKRZEWSKA ANNA1972ŻOŁĘDOWOPolskaNieSNWTak
552BORKOWSKA MIROSŁAWA1970BYDGOSZCZPolskaNieMNWTak
553LEWICKA JULIA2000BYDGOSZCZPolskaNieLewiccySNWTak
554LEWICKA ANTONINA2000BYDGOSZCZPolskaNieLewiccySNWTak
555LEWICKA MILENA1968BYDGOSZCZLEWICCYPolskaNieLewiccySNWTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
1ANASZEWICZ RAFAL1974PRZYLEKIPolskaNieAnaszewiczLBiegBrak
2ANTCZAK-KRETKOWSKA MARIA1958WRZEŚNIA-PolskaNie-MNWBrak
3BALMOWSKI RADOSŁAW1976JANIKOWO2 PUŁK INŻYNIERYJNYPolskaTakMBiegBrak
4BESKA DANIEL1998CHEŁMNO NAD WISŁĄUKS TARPAN CHEŁMNOPolskaNieMNWBrak
5BIAŁKOWSKA MAGDALENA 1977NAKŁO-PATEREKNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaTakBIAŁKOWSCYLBiegBrak
6BIAŁKOWSKI TOMASZ1979NAKŁO-PATEREKNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieBIAŁKOWSCYLBiegBrak
7BORDON KRZYSZTOF1990SŁUPSKBIEGACZE.COMPolskaNieLBiegBrak
8BOSIACKI MATEUSZ1993BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
9BRZEZIŃSKI MACIEJ1972OSIEK N/NOTKB TOKIOPolskaTakLBiegBrak
10BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolskaNieLBiegBrak
11BRZYKCY DARIUSZ1964BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
12BRZYKCY LUCYNA1966BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
13BZDAWKA TOMASZ1974WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieLBiegBrak
14CHLEBOSZ SŁAWOMIR1976SOLEC KUJAWSKIPolskaNieMBiegBrak
15CHRUSTOWSKI MIKOŁAJ1994BRZOZAYAVIXPolskaNieLBiegBrak
16CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN1950ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieLBiegBrak
17CICHOŃCZUK ANTONI1949GDYNIAFLOTA GDYNIAPolskaTakMBiegBrak
18CIEŚLIK PAWEŁ1969BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegBrak
19CZERWIŃSKA REGINA1959ELBLĄGMERITUM BANK I PARTNERZYPolskaNieCzerwińskiSBiegBrak
20CZERWIŃSKI ADAM1957ELBLĄGMERITUM BANK I PARTNERZYPolskaTakCzerwińskiMBiegBrak
21CZĘSTOCHOWSKA ILONA1975PAKOSCAMATORPolskaNieSBiegBrak
22CZĘSZ ELŻBIETA1976ZAMOŚĆPolskaNieSBiegBrak
23CZĘSZ WALDEMAR1974ZAMOŚĆPolskaNieLBiegBrak
24CZYŻEWSKI DARIUSZ1970BYDGOSZCZELEKTRONIK BYDGOSZCZPolskaNieCZYŻEWSKIMBiegBrak
25CZYŻEWSKI SEBASTIAN1976BYDGOSZCZPolskaNieCzyżewskiMBiegBrak
26DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNTORUN NORDIC TEAMpolskaNieMNWBrak
27DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNTORUN NORDIC TEAMpolskaNieMNWBrak
28DOMIŃCZAK PATRYK1985ŁOWICZOZ JFTCPolskaTakSBiegBrak
29DZIEKAN WOJCIECH1979BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
30FURYK KAROL1984PAKOŚĆPAKOŚĆ BIEGAPolskaTakLBiegBrak
31GABRYSZAK MAREK 1957TORUNBETTY ACCOUNT SERVICE GMBHPolskaNieLBiegBrak
32GAWRYCH ANDRZEJ1975BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIE :)PolskaNieLBiegBrak
33GĄSIEWICZ JAROSŁAW1974TORUŃZUZIA TEAMPolskaNieXXLBiegBrak
34GMEREK RADOSŁAW1971BYDGOSZCZPolskaNieXLNWBrak
35GMYS TOMASZ1983BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
36GNIAZDOWSKI ROMAN1964BIAŁE BŁOTA11 WOGPolskaTakLBiegBrak
37GOŁĘBIEWSKI JERZY1967ZIELONKAPolskaNieLBiegBrak
38GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF1967ŚWIECIEPolskaNieMBiegBrak
39GÓRECKI ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
40GÓRNY MACIEJ1979GUBINRUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaTakLBiegBrak
41GÓRSKI ANTONI1948LĘBORKLĘBORKPolskaNieMBiegBrak
42GÓRSKI RADOSŁAW1968DĄBRÓWKA NOWAPolskaNieGórskichLBiegBrak
43GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaTakLBiegBrak
44GRZELCZAK MARTA1983BYDGOSZCZWSG BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
45GURNA WIKTORISA1986BYDGOSZCZSIR START / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOPolskaNieGurnaMBiegBrak
46HĘŚ LESZEK1987GNIEZNOVELUX GNIEZNOPolskaNieLBiegBrak
47HOŁOWNIA BARBARA1958BYDGOSZCZPolskaNieMNWBrak
48JAGIEŁA JAROSŁAW1972BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
49JAKUBOWSKA PAULINA1987LUBIEWOBIL BIEGAPolskaNieSBiegBrak
50JANCZARSKI MARCIN1980TORUŃBBL TORUŃ / KM UMKPolskaNieJanczarscyMBiegBrak
51JANUSZEWSKA NATALIA1998BIAŁE BŁOTAPolskaNieMBiegBrak
52JARMUŻEK MARTA1991BYDGOSZCZFAJNA GRUPA BIEGOWAPolskaNieWesołowscyMBiegBrak
53JAROSŁAW KUCHARSKI1975BARCINPolskaNieXLBiegBrak
54JASEWICZ TADEUSZ1950BYDGOSZCZ.PolskaTakXLBiegBrak
55JASZCZERSKI PIOTR1964GRUDZIĄDZCSLOG GRUDZIĄDZPolskaTakLBiegBrak
56JENCZEWSKI SZYMON1991CIECHOCINPolskaNieMBiegBrak
57JĘDRAL JANUSZ1974JEŻEWORUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaTakMBiegBrak
58JĘDRZEJCZYK MIKOŁAJ1970WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieLBiegBrak
59KACHEL MATEUSZ1982GRUDZIĄDZPolskaNieXLBiegBrak
60KALINOWSKI WOJCIECH1963TORUŃJAPAN PROMOTION TEAMPolskaNieXLBiegBrak
61KAŁDOWSKI KAMIL1981TORUŃPolskaNieLBiegBrak
62KAMIŃSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
63KANARKOWSKI STANISŁAW1962CZARNOWOPolskaNieMBiegBrak
64KARPIŃSKI MARIUSZ1961GDAŃSKPolskaNieXLBiegBrak
65KARPIŃSKI MELCHIOR1989GDAŃSKLIGHTBOXPolskaNieLBiegBrak
66KASPEROWICZ JACEK1977BYDGOSZCZJW 1515PolskaTakMBiegBrak
67KASPEROWICZ JACEK1977BYDGOSZCZJW 1515PolskaTakMBiegBrak
68KILAN KACPER1997OSÓWIECPolskaNieKILANMBiegBrak
69KLAYBOR DAWID1990DRZYCIMRUNERS TEAM JEZEWOPolskaTakSBiegBrak
70KMIECIAK ROBERT1981TORUŃPIEKARNIA PIEKUŚPolskaNieLBiegBrak
71KMIECIAK ROBERT19812BPIEKARNIA PIEKUŚPolskaNieMBiegBrak
72KOCH BARTOSZ1998MOGILNOPolskaNieLNWBrak
73KOCHAŃSKA MAGDALENA1998KORONOWOPolskaNieKochańscySBiegBrak
74KOŁAKOWSKI TOMASZ1988BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
75KOŁODZIEJ JAN1995BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieKołodziejeMBiegBrak
76KONICKA MARTYNA1986BYDGOSZCZPolskaNieXXLBiegBrak
77KORDYLAS ANNA1986INOWROCŁAWPolskaNieMBiegBrak
78KORENKOWSKI JANUSZ1973GDYNIAPolskaNieLBiegBrak
79KOSIŃSKI ROBERT1982PAKOŚĆPolskaNieKosińscyXXLBiegBrak
80KUBACKI PAWEŁ1973OLIMPINSZWAGRYPolskaNieLBiegBrak
81KUBANEK ŁUKASZ1983BYDGOSZCZTEAMOCHALPolskaNieMBiegBrak
82KUBIAK MAŁGORZATA1962INOWROCŁAWPolskaNieSBiegBrak
83KUCHARSKI JAROSŁAW 197528PolskaNieXLBiegBrak
84KUGACZ ANETA1978BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
85KUJAWSKA-MEYER KATARZYNA1986BYDGOSZCZPolskaNieMNWBrak
86KULIŃSKI MATEUSZ1984BYDGOSZCZWWW.MALEJUDO.PLPolskaNieSBiegBrak
87KUTA - PACZKOWSKA PATRYCJA1992SEROCKRUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaNieKutaSBiegBrak
88KUTRZUBA JOANNA1990INOWROCŁAWPolskaNieSNWBrak
89KUZIEL KAROL1992BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
90KWIATKOWSKI ŁUKASZ1979TORUŃDLA LAURY I KAROLINYPolskaNieLBiegBrak
91LEWANDOWSKI JAROSŁAW1977LUBLINIECNIEZRZESZONYPolskaNieLBiegBrak
92LIPSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZALLIANZ RUNNING TEAM BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
93LUZAK MIROSŁAW1961BYDGOSZCZMWIKPolskaNieLUZAKXLBiegBrak
94LUZAK SZYMON1993BYDGOSZCZELEKTRONIK BYDGOSZCZPolskaNieLuzakLBiegBrak
95ŁUCZAK PAWEŁ1969BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
96MAŁECKI TOMASZ1974TORUŃBBL TORUŃ/TIMSAPolskaNieLBiegBrak
97MARIUSZ STRUGALSKI1974GDAŃSKPolskaNieMBiegBrak
98MARUT RYSZARD1950BYDGOSZCZPolskaNienieXLBiegBrak
99MASZUDZIŃSKI KAMIL1989BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
100MELLER JAROSŁAW1993GĘBICEPolskaNieMBiegBrak
101MEYER ŁUKASZ198390PolskaNieLBiegBrak
102MICHALEWSKI BARTOSZ1977BYDGOSZCZDOCENT FELGA TEAMPolskaNieMBiegBrak
103MIESZKOWSKI JAN1983BYDGOSZCZUNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOPolskaNieXLBiegBrak
104MILERSKI ADAM1991BIELSKO-BIAŁAPolskaNieMBiegBrak
105MILEWSKI CEZARY1981GRUDZIĄDZCSLOGPolskaTakLBiegBrak
106MILEWSKI ZBIGNIEW1970BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
107MROZEK GLISZCZYŃSKI KAROL1989CHOJNICEODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegBrak
108NALEWALSKI PAWEŁ1976MOGILNOPolskaNieLBiegBrak
109NAWROCKA SYLWIA1989INOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolskaNieNAWROCCYSBiegBrak
110NITKA ŁUKASZ1982POTULICEPolskaTakXLBiegBrak
111NIZIOŁ MARCIN1984INOWROCŁAWPolskaTakXLBiegBrak
112OLSZAR AGATA1992BYDGOSZCZLOTKIPolskaNieSBiegBrak
113OLSZEWSKI PAWEŁ1980BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
114OSIECKI GRZEGORZ1951KISIELICEKB LECH RYPINPolskaNieLBiegBrak
115OSIŃSKA BZDAWKA ANNA1984NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieBzdawkaMBiegBrak
116OSZUBSKI KAZIMIERZ1973BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
117OTLEWSKA JUSTYNA1991BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
118PIEKARSKI MAREK1971BYDGOSZCZSISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
119PLISZCZYŃSKA JOANNA1976UNISŁAWPolskaNieSBiegBrak
120PŁOTALSKI PAWEŁ 1979JANIKOWOPolskaNieXXLBiegBrak
121POLANEK DANIEL1976KRUSZWICAPolskaNieLBiegBrak
122POLANSKI TOMASZ1975BYDGOSZCZCIEPLOBUDPolskaNieMBiegBrak
123POLAŃSKI JAN1943BYDGOSZCZCIEPŁOBUDPolskaNieSNWBrak
124PRZYGODA ARTUR1975BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
125PYTEL ANNA1975BYDGOSZCZPolskaNieLNWBrak
126REDLAK TOMASZ1974BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
127ROSIŃSKI MICHAŁ1985CHEŁMNO NAD WISŁĄUKS TARPAN CHEŁMNOPolskaTakLNWBrak
128RZEKANOWSKI PAWEŁ1991BYDGOSZCZAZS UKW TKDPolskaNieLBiegBrak
129RZEPECKI BARTOSZ1998BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
130SIEKIERKA SYLWIA1981BYDGOSZCZPolskaNieXLNWBrak
131SIMIŃSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
132SLIPCEWICZ TOMASZ1970RAKOWIECIP.KWIDZYN TEAMPolskaNieLBiegBrak
133STAROŃ MONIKA1981BYDGOSZCZBIEGAM BO LUBIĘPolskaNieLBiegBrak
134STEFANOWICZ ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
135STYPCZYŃSKA NATALIA1987LIPNIKIPolskaNieLBiegBrak
136SZCZYGIELSKI ARKADIUSZ1974ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLBiegBrak
137SZTUBA PRZEMYSŁAW1988JANOWIEC WLKPPolskaNieXLBiegBrak
138SZYMAŃSKI KACPER1988BYDGOSZCZPRIMIGENIUSPolskaNieSBiegBrak
139SZYMAŃSKI ŁUKASZ1979KRUSZYN KRAJEŃSKIPRIMIGENIUSPolskaNieLBiegBrak
140SZYSZKA MARIUSZ1978BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
141ŚLIPERSKI TOMASZ1983INOWROCŁAW2 PUŁ INŻYNIERYJNYPolskaTakLBiegBrak
142ŚLOT MICHAŁ1974TORUŃBBC TORUŃPolskaNieLBiegBrak
143TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPolskaNieXLBiegBrak
144TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOUMK TVPolskaNieMNWBrak
145TESSA KAROL1981LISI OGONPolskaNieLBiegBrak
146TOBOLSKI TOMASZ1972BYDGOSZCZRWT BYDGOSZCZPolskaTakLBiegBrak
147TOMECZEK RAFAŁ1973BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
148TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ1992BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPolskaNieLBiegBrak
149TYLUTKI EMILIA1984BARCINPolskaNieSBiegBrak
150URBAŃSKA EWA1976BYDGOSZCZTRISPACEPolskaNieSBiegBrak
151WARCZAK KATARZYNA1980BYDGOSZCZ-----------------PolskaNieSBiegBrak
152WIATR ROBERT1978BYDGOSZCZASSECOPolskaNieXLBiegBrak
153WIERZBOWSKI KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
154WILLA ASTON1968POLSKAPolskaNieSBiegBrak
155WIŚNIEWSKI WALDEMAR1984BYDGOSZCZPolskaNieXXLBiegBrak
156WODA JANUSZ1973SZKOCJAPolskaNieNieXLBiegBrak
157WOJNAR TOMASZ1972ZŁOTORIA K/TORUNIAFLISAKPolskaNieXLBiegBrak
158WOŻNIAK MAREK1961KOŁOFLORIAN CHOJNICEPolskaNiewozniak marekXLBiegBrak
159WÓJCIK-DĄBROWSKA MARTA1982TORUŃPolskaNieSBiegBrak
160WYŻLIC MAREK1954TORUŃNIEZRZESZONYPolskaNieXLBiegBrak
161ZAGOŻDŻON WIOLETA1984SOLEC KUJAWSKIPolskaNieSBiegBrak
162ZAGRABSKI KAZIMERZ1955TORUNPolskaNieMBiegBrak
163ZAKURZEWSKI TOMASZ1974BRZOZAPolskaNieLBiegBrak
164ZARĘBSKI SŁAWOMIR1959ELBLĄGPolskaNieMBiegBrak
165ZIELINSKI JOZEF1953NAKŁONAKIELSKI.K.BPolskaNieLBiegBrak
166ZIELIŃSKI MACIEJ1979BYDGOSZCZKABEL TEAMPolskaNieMBiegBrak
167ZIEMIAŃSKI PAWEŁ1981INOWROCŁAW2 PUŁK INŻYNIERYJNYPolskaTakLBiegBrak