STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA V Bieg Trzeźwości - Brzoza - 2014-09-20

LISTA STARTOWA V Bieg Trzeźwości
Brzoza - 2014-09-20

REJESTRACJA - V Bieg Trzeźwości


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (bieg 10km)
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
11HOLICZKO MIROSŁAW1966BYDGOSZCZJW 1515 BYDGOSZCZPolskaTakXLBiegTak
12GLINIECKI RADOSŁAW1985BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegTak
13REMUS SANDRA1995BYDGOSZCZPolskaNieMBiegTak
14BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolskaNieMBiegTak
15BRZOZOWSKI PIOTR1992BRZOZAPolskaNieLBiegTak
16KWIATKOWSKI DAMIAN1992RAKOWIECPolskaNieLBiegTak
17CICHOŃSKA- BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZPolskaTakBazakSBiegTak
18BAZAK CEZARY1966BYDGOSZCZCDIS SZPolskaTakBazakLBiegTak
19ZARON SLAWOMIR1961BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieZARONMBiegTak
20GADOMSKA MARIA 1952BYDGOSZCZBBL/ZBN BYDGOSZCZPolskaNieSBiegTak
21BOINSKI SEBASTIAN1978BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegTak
22ŻAROŃ MACIEJ1983BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaNieŻarońLBiegTak
23SIKORA ARTUR1971BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaNieLBiegTak


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (nordic walking 5km)
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
501MILACHOWSKA AGNIESZKA1983ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLNWTak
502OLSZEWSKA OLGA1987ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieMNWTak
503SZOT KRYSTYNA1965RADAWNICASBZZ ZŁOTÓWPolskaNieLNWTak
504OLSZEWSKA BOŻENA1982ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaNieMNWTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Klasyfikacja
mundurowa
Klasyfikacja
rodzinna
Rozmiar
koszulki
Dystans Opłata
1ANGIEL WŁADYSŁAW1937BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieSBiegBrak
2BORDON KRZYSZTOF1990SŁUPSKBIEGACZE.COMPolskaNieLBiegBrak
3BOROWIAK JUSTYNA1977OLIMPINPolskaNieKubackaLNWBrak
4BOROWIAK RYSZARD1974OLIMPINPolskaNieXLBiegBrak
5BOSIACKI MATEUSZ1993BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
6CHMIELEWSKI JAN1955TORUŃPolskaTakLNWBrak
7CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN1950ELBLĄGELBAŻANTPolskaNieLBiegBrak
8DOBROWOLSKI SŁAWOMIR1975BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXXLBiegBrak
9DYRJMEBVOKP JADA1984DNXYCRQUJBEWUPHQPTHEQMDXECRSCAIYPolskaNieBwPLuvyCyDseSkPAArMNWBrak
10DYRJMEBVOKP JESSICA1984DNXYCRQUJBEWUPHQPTHEQMDXECRSCAIYPolskaNieBwPLuvyCyDseSkPAArMNWBrak
11DYRJMEBVOKP JOSIAH1984DNXYCRQUJBEWUPHQPTHEQMDXECRSCAIYPolskaNieBwPLuvyCyDseSkPAArMNWBrak
12DYRJMEBVOKP MELANIE1984DNXYCRQUJBEWUPHQPTHEQMDXECRSCAIYPolskaNieBwPLuvyCyDseSkPAArMNWBrak
13DYRJMEBVOKP MYA1984DNXYCRQUJBEWUPHQPTHEQMDXECRSCAIYPolskaNieBwPLuvyCyDseSkPAArMNWBrak
14FYXRUJHQLNMAEP ALEX1919RBOQQGYXHCEHVHIGKDMUSBUZBMDHPQGWPolskaTakHBCnmTxOzjtLXLNWBrak
15FYXRUJHQLNMAEP ANNA1919RBOQQGYXHCEHVHIGKDMUSBUZBMDHPQGWPolskaTakHBCnmTxOzjtLXLNWBrak
16FYXRUJHQLNMAEP AVA1919RBOQQGYXHCEHVHIGKDMUSBUZBMDHPQGWPolskaTakHBCnmTxOzjtLXLNWBrak
17FYXRUJHQLNMAEP JUAN1919RBOQQGYXHCEHVHIGKDMUSBUZBMDHPQGWPolskaTakHBCnmTxOzjtLXLNWBrak
18FYXRUJHQLNMAEP LIONCOOL1919RBOQQGYXHCEHVHIGKDMUSBUZBMDHPQGWPolskaTakHBCnmTxOzjtLXLNWBrak
19GAJZLER JERZY1951BYDGOSZCZBARTODZIEJEPolskaNieXLBiegBrak
20GOLINOWSKI DAREK1973KOBYLARNIAPolskaNieXLBiegBrak
21GÓRECKI ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
22IAZGZTLB ADAM1980XEXPZURPRYVPRUXHZQDITCLNOCSRLGPolskaTakljZkowDZfIaAbCHhBMBiegBrak
23IAZGZTLB ANDREA1980XEXPZURPRYVPRUXHZQDITCLNOCSRLGPolskaTakljZkowDZfIaAbCHhBMBiegBrak
24IAZGZTLB CONNOR1980XEXPZURPRYVPRUXHZQDITCLNOCSRLGPolskaTakljZkowDZfIaAbCHhBMBiegBrak
25IAZGZTLB HUNTER1980XEXPZURPRYVPRUXHZQDITCLNOCSRLGPolskaTakljZkowDZfIaAbCHhBMBiegBrak
26IAZGZTLB PAYTON1980XEXPZURPRYVPRUXHZQDITCLNOCSRLGPolskaTakljZkowDZfIaAbCHhBMBiegBrak
27IBTPSYUQIFEIBUOW CAMERON1913EFQKEQZKWZOSFTMZZCHZQPONKRSGNHSGXPolskaTakNgrctIGuRqrELBiegBrak
28IBTPSYUQIFEIBUOW MELANIE1913EFQKEQZKWZOSFTMZZCHZQPONKRSGNHSGXPolskaTakNgrctIGuRqrELBiegBrak
29IBTPSYUQIFEIBUOW PATRICK1913EFQKEQZKWZOSFTMZZCHZQPONKRSGNHSGXPolskaTakNgrctIGuRqrELBiegBrak
30IBTPSYUQIFEIBUOW ROBERT1913EFQKEQZKWZOSFTMZZCHZQPONKRSGNHSGXPolskaTakNgrctIGuRqrELBiegBrak
31IBTPSYUQIFEIBUOW SNOOPY1913EFQKEQZKWZOSFTMZZCHZQPONKRSGNHSGXPolskaTakNgrctIGuRqrELBiegBrak
32JANCZARSKI MARCIN1980TORUŃBBL TORUŃ / KM UMKPolskaNieJanczarscyMBiegBrak
33JĘDRZEJCZYK MIKOŁAJ1970WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaNieLBiegBrak
34KARPIŃSKI DANIEL1978KOBYLARNIAPolskaNieXLBiegBrak
35KASPEROWICZ JACEK1977BYDGOSZCZJW 1515PolskaTakMBiegBrak
36KLIMKIEWICZ TOMASZ1981LESZNOODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegBrak
37KOŁODZIEJ JAN1995BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaNieKołodziejeMBiegBrak
38KORENKOWSKI JANUSZ1973GDYNIAPolskaNieLBiegBrak
39KOSIŃSKI ROBERT1982PAKOŚĆPolskaNieXLBiegBrak
40KOŚCIELAK MACIEJ1978BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakXLBiegBrak
41KUBACKI PAWEŁ1973OLIMPINSZWAGRYPolskaNieLBiegBrak
42KUZIEL KAROL1992BYDGOSZCZPolskaNieMBiegBrak
43LENC JANUSZ1953BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaNieXLBiegBrak
44LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃPolskaNieLBiegBrak
45LNWCDMDZRORWGSZASS ELLA1986YIYEBTOATKPSFUCIATCLSFZLNWTTCPolskaTakUWODWhasZcsawLBiegBrak
46LNWCDMDZRORWGSZASS LUIS1986YIYEBTOATKPSFUCIATCLSFZLNWTTCPolskaTakUWODWhasZcsawLBiegBrak
47LNWCDMDZRORWGSZASS MASON1986YIYEBTOATKPSFUCIATCLSFZLNWTTCPolskaTakUWODWhasZcsawLBiegBrak
48LNWCDMDZRORWGSZASS SOPHIA1986YIYEBTOATKPSFUCIATCLSFZLNWTTCPolskaTakUWODWhasZcsawLBiegBrak
49LNWCDMDZRORWGSZASS VALERIA1986YIYEBTOATKPSFUCIATCLSFZLNWTTCPolskaTakUWODWhasZcsawLBiegBrak
50LUZAK MIROSŁAW1961BYDGOSZCZMWIKPolskaNieLUZAKXLBiegBrak
51MARUT RYSZARD1950BYDGOSZCZPolskaNienieXLBiegBrak
52MELLER JAROSŁAW1993GĘBICEPolskaNieMBiegBrak
53MELLER KRZYSZTOF1983MOGILNOPolskaNieXLBiegBrak
54MOMOT KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegBrak
55MSCQGAWBGEVVFYQH ALEXIS1960OMLXZLAUWAVCYDIKMWGRBGHNTLUWMOPDMPFPLWPolskaNiegTfpTOKcIjCHEaoXLBiegBrak
56MSCQGAWBGEVVFYQH ARIANNA1960OMLXZLAUWAVCYDIKMWGRBGHNTLUWMOPDMPFPLWPolskaNiegTfpTOKcIjCHEaoXLBiegBrak
57MSCQGAWBGEVVFYQH FLYMAN1960OMLXZLAUWAVCYDIKMWGRBGHNTLUWMOPDMPFPLWPolskaNiegTfpTOKcIjCHEaoXLBiegBrak
58MSCQGAWBGEVVFYQH KATHERINE1960OMLXZLAUWAVCYDIKMWGRBGHNTLUWMOPDMPFPLWPolskaNiegTfpTOKcIjCHEaoXLBiegBrak
59MSCQGAWBGEVVFYQH MASON1960OMLXZLAUWAVCYDIKMWGRBGHNTLUWMOPDMPFPLWPolskaNiegTfpTOKcIjCHEaoXLBiegBrak
60MURAWSKI KRZYSZTOF1978GNIEWKOWONIEZRZESZONYPolskaNieMBiegBrak
61NITKA IRENEUSZ1973NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZA-SW POTULICEPolskaTakLBiegBrak
62NOWAK RAFAŁ1986BIAŁE BŁOTA -PolskaNieMBiegBrak
63OZMXGRNKDYURUG CAMERON1948JPGRDHOJZROLJRJOAWBHEKUPolskaTakoNBtQtadrILBiegBrak
64OZMXGRNKDYURUG ISABELLE1948JPGRDHOJZROLJRJOAWBHEKUPolskaTakoNBtQtadrILBiegBrak
65OZMXGRNKDYURUG JACOB1948JPGRDHOJZROLJRJOAWBHEKUPolskaTakoNBtQtadrILBiegBrak
66OZMXGRNKDYURUG MOLLY1948JPGRDHOJZROLJRJOAWBHEKUPolskaTakoNBtQtadrILBiegBrak
67OZMXGRNKDYURUG TRISTAN1948JPGRDHOJZROLJRJOAWBHEKUPolskaTakoNBtQtadrILBiegBrak
68PARUCKI ZBIGNIEW1958BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
69PASZKIET REMIGIUSZ1978BARCINBARCIN BIEGAPolskaNieMBiegBrak
70POPOWSKA BARBARA1955BYDGOSZCZBBR BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
71POPOWSKI ZBIGNIEW1955BYDGOSZCZBBR BYDGOSZCZPolskaNieLBiegBrak
72RAJS ARKADIUSZ1970OSIELSKOPolskaNieXXLBiegBrak
73RAKOWSKI PAWEŁ1978BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakRakowscyLBiegBrak
74RAKOWSKI PIOTR1954BYDGOSZCZPolskaTakRakowskiXLBiegBrak
75ROŻNIAKOWSKA MARLENA1979OLIMPINPolskaNieKubackaLNWBrak
76RYBAK DANIEL1983BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW W BYDGOSZCZYPolskaTakLBiegBrak
77SNMENJCENORG BLAKE1936BOLTTUPVOBXPVBIAPVIVWVGXXEKNHTUZPolskaNieNKgXrGHIyQHyZNMBiegBrak
78SNMENJCENORG CHASE1936BOLTTUPVOBXPVBIAPVIVWVGXXEKNHTUZPolskaNieNKgXrGHIyQHyZNMBiegBrak
79SNMENJCENORG IAN1936BOLTTUPVOBXPVBIAPVIVWVGXXEKNHTUZPolskaNieNKgXrGHIyQHyZNMBiegBrak
80SNMENJCENORG JESUS1936BOLTTUPVOBXPVBIAPVIVWVGXXEKNHTUZPolskaNieNKgXrGHIyQHyZNMBiegBrak
81SNMENJCENORG JOSIAH1936BOLTTUPVOBXPVBIAPVIVWVGXXEKNHTUZPolskaNieNKgXrGHIyQHyZNMBiegBrak
82STAROŃ MONIKA1981BYDGOSZCZBIEGAM BO LUBIĘPolskaNieLBiegBrak
83SWOBODA DANIEL1979BIAŁE BŁOTANAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaTakLBiegBrak
84SZCZEPANIAK TOMASZ1966STRZELNOPolskaNieLBiegBrak
85SZYMAŃSKI RYSZARD1970DĄBRÓWKASPORT I REKREACJA MOGILNOPolskaNieMBiegBrak
86VIFZKEBJADHFCTQLJ CHASE1982PGWDOWGDQQXCPJGLBQWMBYLGCPolskaTakwWUVnqkcvVMXLNWBrak
87VIFZKEBJADHFCTQLJ GRACE1982PGWDOWGDQQXCPJGLBQWMBYLGCPolskaTakwWUVnqkcvVMXLNWBrak
88VIFZKEBJADHFCTQLJ JORDAN1982PGWDOWGDQQXCPJGLBQWMBYLGCPolskaTakwWUVnqkcvVMXLNWBrak
89VIFZKEBJADHFCTQLJ JOSE1982PGWDOWGDQQXCPJGLBQWMBYLGCPolskaTakwWUVnqkcvVMXLNWBrak
90VIFZKEBJADHFCTQLJ JOSIAH1982PGWDOWGDQQXCPJGLBQWMBYLGCPolskaTakwWUVnqkcvVMXLNWBrak
91WILLA ASTON1968POLSKAPolskaNieSBiegBrak
92WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃPolskaNieXLBiegBrak
93WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ1996BRZOZA-OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieWiśniewscySBiegBrak
94WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1966OLIMPINBRZOZA BIEGAPolskaNieWisniewski Zbigniew i MikołajXLBiegBrak
95WIWATOWSKI MICHAŁ1979PRZYŁĘKIPolskaNieMBiegBrak
96WYŻLIC MAREK1954TORUŃPolskaNieXLBiegBrak
97XJQYFMBPB JOHN1969QONBTYJYVIEXDQWVSAJZZPEBVIJGPTIVPolskaTakMEIOpezoUwKGhELNWBrak
98XZMCTLVCTCRLDWAAF ANNA1924HJRPANYQOOKGCQVLKTIOSSGDFPolskaNieDZFeWSHcELBiegBrak
99XZMCTLVCTCRLDWAAF CAROLINE1924HJRPANYQOOKGCQVLKTIOSSGDFPolskaNieDZFeWSHcELBiegBrak
100XZMCTLVCTCRLDWAAF DEADMAN1924HJRPANYQOOKGCQVLKTIOSSGDFPolskaNieDZFeWSHcELBiegBrak
101XZMCTLVCTCRLDWAAF JACKSON1924HJRPANYQOOKGCQVLKTIOSSGDFPolskaNieDZFeWSHcELBiegBrak
102XZMCTLVCTCRLDWAAF JUAN1924HJRPANYQOOKGCQVLKTIOSSGDFPolskaNieDZFeWSHcELBiegBrak
103YWZCLZJDTPREGMCP CONNOR1976TXMQYLYHFXQSUILVFEDTSKTWJXGLRDPolskaNieVRUJQIqluMNWBrak
104YWZCLZJDTPREGMCP JOCELYN1976TXMQYLYHFXQSUILVFEDTSKTWJXGLRDPolskaNieVRUJQIqluMNWBrak
105YWZCLZJDTPREGMCP JONATHAN1976TXMQYLYHFXQSUILVFEDTSKTWJXGLRDPolskaNieVRUJQIqluMNWBrak
106YWZCLZJDTPREGMCP LIFESTILE1976TXMQYLYHFXQSUILVFEDTSKTWJXGLRDPolskaNieVRUJQIqluMNWBrak
107YWZCLZJDTPREGMCP UNLOVE1976TXMQYLYHFXQSUILVFEDTSKTWJXGLRDPolskaNieVRUJQIqluMNWBrak